Sauny ogrodowe

Sprawdź naszą ofertę na sklepie lub pobierz katalogi

karibu-sauna-fassauna4_1.jpg
pobierz katalog 1pobierz katalog 2Srawdż naszą ofertę sklepu

Filmy z montażu

Kup saunę w Strade Garden - relaks dla duszy

 Z sauną możesz stworzyć swój własny świat wellness w ogrodzie, w którym naprawdę możesz odpocząć. Oryginalne sauny zostały zaprojektowane w celu oczyszczenia ciała. Dzisiaj, dzięki nowoczesnej saunie, można zyskać o wiele więcej: w wysokiej jakości saunie Karibu można odpocząć od stresującego codziennego życia, a jednocześnie zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia.

Regularne przebywanie w saunie wzmacnia psychiczne i fizyczne samopoczucie.

Wybór saun - jest coś dla każdego!

W przypadku mniejszych pomieszczeń oferujemy sauny o powierzchni 1,35 m x 1,35 m. Jeśli potrzebujesz nieco większą. Strade Garden ma również odpowiednią saunę w stoku Karibu.

Sauny składają się z pionowych elementów z desek, w których wprowadzono izolację o grubości 42 mm.

Izolacja zapewnia niedrogie wykonanie sauny. Przy przeciętnych kosztach energii elektrycznej wyniosą przy dwóch i pół godziny przyjemności z sauny, w zależności od sauny i pieca, już od 2 euro. Oprócz klasycznych saun przednich i narożnych są również sauny o ekskluzywnym wyglądzie, z dużą ilością powierzchni szklonych, dopasowane do indywidualnego pomysłu i przestrzeni.

Tradycyjne sauny 40 mm są wykonane z litego drewna z drewna świerkowego nordyckiego z podwójnym rowkiem i piórem. Taka konstrukcja pozwala na bardzo dobry klimat w saunie. Kłody nagrzewają się i odprowadzają ciepło równomiernie do wewnątrz.

Szczególną atrakcją w pokoju odnowy biologicznej są Premium Sauny 40 mm. Ta linia jest już standardowo wyposażona we wszystkie dodatki, dzięki którym sauna jest relaksująca. Rozwiązanie sauny dla tych, którzy nie mają dostępu do prądu, jest nazywane w Karibu: "Plug and Play". Sauny te można łatwo podłączyć za pomocą wtyczki do istniejącego gniazda 230 V.

 
Jeśli nie ma wystarczająco dużo miejsca w domu, Strade Garden oferuje sauny o różnych rozmiarach i wykończeniach do ogrodu. Zestaw do sauny zawiera przejrzystą instrukcję i wszystkie elementy ułatwiające samodzielne złożenie.