Dekoracja ogrodowa, kamienna rzeźba, Gołąb, długość 28 cm

990,00 zł brutto


825,00 zł netto
Opis

Ten elegancki gołąb jest reprodukcją oryginalnego zestawu stworzonego przez Everarda Meynella, znanego rzeźbiarza. Został ręcznie wykonany z odtworzonego kamienia, który wygląda niemalże identycznie jak naturalny kamień. Jest to część zestawu czterech gołębi, który możesz skompletować.

Więcej szczegółów

PDF0351 /5817740231

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałKamień

Opis

Dekoracja,rzeźba z kamienia Gołąb L 28 cm

Ten elegancki gołąb jest reprodukcją oryginalnego zestawu stworzonego przez Everarda Meynella, znanego rzeźbiarza. Został ręcznie wykonany z odtworzonego kamienia, który wygląda niemalże identycznie jak naturalny kamień. Jest to część zestawu czterech gołębi, który możesz skompletować. Struktura kamienia zachęca mchy i porosty do wzrostu, umożliwia to szybkie nabycie antycznego wyglądu, aby bez trudu wtopić się w otoczenie ogrodu. Ten posąg został ręcznie wykonany przez wyspecjalizowanych rzemieślników, co zapewnia najwyższą jakość produktu.
Odtworzony kamień jest używany już od wieków, ale bardzo popularny stał się dopiero w XVI wieku. W XX wieku powstałą nowa metoda tworzenia odtworzonego kamienia, dzięki czemu jest on bardzo trwały i wytrzymały.
Everard Meynell jest znanym rzeźbiarzem, który praktykuje swoją sztukę już przez ok 35 lat. Jego prace można oglądać w RHS Wisley, Borde Hill Garden, Pashley Manor Gardens i na Herm oraz na wyspach Normandzkich.

Cechy:
- odtworzony kamień, który jest niemal nie do odróżnienia od wydobywanego kamienia,
- wykonany ręcznie, dzięki czemu cechuje go najwyższa jakość,
- skład kamienia umożliwia spontaniczny wzrostu mchu i patyny, dzięki czemu z czasem będzie wyglądać jeszcze lepiej,
- oryginalny projekt znanego rzeźbiarza – Everarda Meynell’a,
- jedna z czterech części zestawu rzeźb gołębi.

Dane techniczne:
dł. 28cm,
waga. 12 kg.

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: