Dekoracja,figura,rzeźba kamienna Chimera H 59 cm Zobacz większe

Dekoracja ogrodowa, kamienna rzeźba, Chimera, wysokość 59 cm

3 370,20 zł brutto


2 740,00 zł netto
Opis

Ta piękna rzeźba przedstawiająca Chimerę została ręcznie wykonana z odtworzonego kamienia, który wygląda niemalże tak jak naturalny kamień; i na pewno doda odrobinę gotyckiego charakteru do ogrodu.

Więcej szczegółów

PDF0348 /5817626142

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałKamień

Opis

Dekoracja,figura,rzeźba kamienna Chimera H 59 cm

NA ZAMÓWIENIE

Ta piękna rzeźba przedstawiająca Chimerę została ręcznie wykonana z odtworzonego kamienia, który wygląda niemalże tak jak naturalny kamień; i na pewno doda odrobinę gotyckiego charakteru do ogrodu. Struktura kamienia zachęca mchy i porosty do wzrostu, umożliwia to szybkie nabycie antycznego wyglądu, aby bez trudu wtopić się w otoczenie ogrodu. Ten posąg został ręcznie wykonany przez wyspecjalizowanych rzemieślników, co zapewnia najwyższą jakość produktu.
Odtworzony kamień jest używany już od wieków, ale bardzo popularny stał się dopiero w XVI wieku. W XX wieku powstałą nowa metoda tworzenia odtworzonego kamienia, dzięki czemu jest on bardzo trwały i wytrzymały.
Chimera jest stworzeniem zaczerpniętym z mitologii greckiej, a samo to słowo oznaczało „każde mityczne stworzenie”. To skrzydlate stworzenie jest tym samym, którego architekci często ustawiali na wielu budynkach.

Cechy:
- odtworzony kamień, który jest niemal nie do odróżnienia od wydobywanego kamienia,
- wykonany ręcznie, dzięki czemu cechuje go najwyższa jakość,
- skład kamienia umożliwia spontaniczny wzrostu mchu i patyny, dzięki czemu z czasem będzie wyglądać jeszcze lepiej.

Dane techniczne:
wys. 59cm,
szer. podstawy. 33cm.


 

30 innych produktów w tej samej kategorii: