Poidło, basen dla ptaków, Wielki Kwadrat, wysokość 83 cm

2 324,70 zł brutto


1 890,00 zł netto
Opis

Zaproś pierzastych przyjaciół z powrotem do Twojego ogrodu dzięki tej stylowej fontannie, która jednocześnie jest miejscem do ptasiej kąpieli. Została wykonana z kamienia szarego, który jest bardzo wytrzymały i został ręcznie wykończony z ogromną dbałością o szczegóły, oraz posiada teksturowane elementy na rogach misy.

Więcej szczegółów

PWF10188 /5804854748

Na zamówienie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałKamień

Opis

Fontanna, basen dla ptaków Wielki Kwadrat H 83 cm


Zaproś pierzastych przyjaciół z powrotem do Twojego ogrodu dzięki tej stylowej fontannie, która jednocześnie jest miejscem do ptasiej kąpieli. Została wykonana z kamienia szarego, który jest bardzo wytrzymały i został ręcznie wykończony z ogromną dbałością o szczegóły, oraz posiada teksturowane elementy na rogach misy. Fontanna może trwać przez całe życie w ogrodzie, a z czasem pokryje się naturalną patyną, co doda jej dodatkowego uroku.

Fontanna została wykonana w całości z kamienia szarego i stanowi wspaniałą „łazienkę” dla ptaków, a ponadto będzie wytrzymałym i trwałym elementem ogrodu. Kamień szary jest doskonałym materiałem do realizacji drobnych szczegółów i skomplikowanych kształtów. Po odlaniu formy, wszystkie fontanny Massarelli są ręcznie wykańczane przez wykwalifikowanych rzemieślników, dzięki czemu otrzymujemy tak wspaniałą fontannę.
Zapewnienie źródła świeżej wody dla ptaków jest bardzo ważne przez cały rok. W leci ptaki potrzebują miejsca, aby móc skorzystać z wody która jest dla nich ochłodą i nawilżeniem, natomiast zimą, źródło niezamrożonej wody ma zasadnicze znaczenie dla ich przetrwania. Ta fontanna zapewni ptakom nie tylko miejsce do kąpieli, ale również wodę po picia.

Cechy:
- piękne wzornictwo – tradycyjny projekt fontanny - ptasiej łazienki,
- przyciągnie ptaki do ogrodu, gdyż stanowi ważne źródło świeżej wody,
- niskie koszty utrzymania,
- ręcznie wykończona przez wykwalifikowanych rzemieślników, aby zapewnić wysoką jakość produktu,
- trwała konstrukcja kamienia, która jest wytrzymała i bardzo trwała.

Dane techniczne:
wys. 83cm,
szer. 69cm,
głębokość. 69cm,
szer. kolumny. 15cm,
dł. kolumny. 15cm,
waga. 44 kg.

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

5 innych produktów w tej samej kategorii: