Ogrody zimowe

Jest 27 produktów.
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów

Ogrody zimowe - miejsce relaksu i odpoczynku

Przeszklone i zadaszone oranżerie dla twojego lepszego samopoczucia.

Jeśli pragniesz zimą posiedzieć po pracy wśród roślin, poczytać np. książkę, wypić kubek gorącego napoju to zimowy ogród na pewno ci to umożliwi. Ogród zimowy działa relaksująco na nasze samopoczucie i przenosi nas w okres cieplejszych miesięcy.

 Ogrody zimowe to funkcjonalne pomieszczenia, zbudowane ze szczelnych profili aluminiowych lub innych materiałów, pokryte przezroczystymi panelami ze szkła lub z przezroczystego poliwęglanu.

Ogród zimowy może wyglądać wewnątrz dowolnie w zależności od naszych potrzeb. Może to być wypełniony wygodnymi meblami ogrzewany ogród zimowy na, tarasie lub wypełniony roślinami szklany ogród z drzwiami przesuwnymi, które w miesiącach cieplejszych możemy otworzyć. Panele szklane mogą też posłużyć jako zabudowa werandy i innych miejsc w których wypoczywamy.

Jednak to nie wszystko. Jest wiele jeszcze innych możliwości zabudowy i stworzenia ogrodu zimowego lub oranżerii

Jeśli chcemy zabudować gotową już werandę, możemy to wykonać używając paneli częściowo lub  w całości wtedy ogród zimowy będzie nadawał się do użytkowania przez cały rok, nie tylko latem. W naszym sklepie Strade Garden oferujemy m.in. różne zabudowy tarasów - obejmujące zarówno ściany, jak i dachy. W tym przypadku oferujemy aluminiowe i poliwęglanowe konstrukcje - bardzo wytrzymałe na obciążenia i warunki atmosferyczne. Sprawdzają się one w naszym klimacie i z powodzeniem bedą służyły w miesiącach chłodniejszych od jesieni poprzez zimę aż do wiosny. Jeśli zdecydujesz się na ogród zimowy, on odwdzięczy się przyjemnie  spędzonymi chwilami samotnie lub w gronie gości . 

Ciekawa konstrukcja oranżerii wzbogaca jej otoczenie

Konstrukcje aluminiowe urozmaicają też bryłę budynku oraz wprowadzają elegancję w twoim otoczeniu. Na szczególną uwagę zasługują tu ogrody zimowe(oranżerie) firmy Palram, charakteryzujące się  swoim lekkim, nowoczesnym stylem.

Małe ogrody zimowe - zabudowa balkonów

Możemy też te konstrukcje wykorzystać  do zabudowy balkonów. Stworzone w ten sposób miejsce pozwoli nam spędzanie czasu bliżej natury jeżeli nie posiadamy ogrodu. Odpowiednia aranżacja tego wnętrza sprawi że będziemy mogli się relaksować niezależnie od pory roku.

Ogrody zimowe i oranżerie we Wrocławiu przy ul. Wystawowej 1

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą do Wrocławia przy ul. Wystawowej 1. Znajdziecie tu Państwo nie tylko ogrody zimowe ale także wiele innych produktów do ogrodów : fontanny,dekoracje ogrodowe, meble, domki ogrodowe , sauny itp.