Ogrody zimowe (oranżerie) - miejsce relaksu i odpoczynku

Ogród zimowy, zwany także oranżerią, werandą lub szklarnią, cieszy się coraz większym zainteresowaniem na terenie Polski. Szeroki wachlarz możliwości, które oferujemy daje możliwość zaprojektowania ogrodu zimowego Waszych marzeń.

Przeszklone i zadaszone oranżerie-klucz do szczęścia

Spędzanie czasu czy to samemu, czy z przyjaciółmi w urokliwym otoczeniu pozwala się zrelaksować. Ogród zimowy to przedłużenie Twojego domu, możesz stworzyć w nim klimat jaki tylko zapragniesz!

Wraz ze zmieniającymi się porami roku Twoje aranżacje będą ulegać zmianie. Piękna, kolorowa jesień czy gorące lato-wszystko będzie widoczne w Twoim ogrodzie zimowym.

Stworzenie Twojej własnej, niepowtarzalnej przestrzeni zależy tylko od Twojej wyobraźni. Ogród zimowy, werandę, oranżerię możesz wypełnić roślinami  jako azyl, daleko od zgiełku domu bądź może to być Twoje biuro, które tak bardzo pomaga Ci się skupić.

Możliwość zamontowania przesuwnych drzwi daje Ci swobodę wpuszczenia świeżego powietrza.

Ogrody zimowe są również praktycznym rozwiązaniem, dzięki materiałom z których są zbudowane, transparentne panele ze szła bądź poliwęglanu, dają uczucie lekkości.

Mało? To również szereg możliwości zabudowy i stworzenia ogrodu zimowego lub oranżerii!

Zabudowanie werandy lub jako szklana zabudowa tarasu która jest już skończona możemy zrobić dwojako dzięki panelom szklanym.

Zabudowa częściowa-pozwoli cieszyć się pomieszczeniem w letnie, ciepłe dni.

Zabudowa całościowa-daje możliwość korzystania z jej uroków przez cały rok, również w zimie-ogrzewany ogród zimowy.

 W naszym sklepie Strade Garden oferujemy m.in. różne zabudowy tarasów - obejmujące zarówno ściany, jak i dachy. W tym przypadku oferujemy aluminiowe i poliwęglanowe konstrukcje - materiały, które cechują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne.

Zimowe wieczory czy nastrojowe noce-wyobraź sobie jak siedzisz w fotelu z ciepłą herbatą, a na wyciągnięcie Twojej ręki pada śnieg.

Każda pora roku w ogrodzie zimowym daje mnóstwo możliwości!

Ciekawa konstrukcja oranżerii

Konstrukcje aluminiowe sprawiają, że budynek nie wygląda już standardowo, wprowadzają elementy nowoczesności i elegancji.

W klimacie nowoczesności świetnie sprawdzą się ogrody zimowe (oranżerie) firmy Palram.

Małe ogrody zimowe - zabudowa balkonów

Ogrody zimowe mogą posłużyć również jako zabudowa balkonowa-w ten sposób zaaranżowana przestrzeń pozwoli przebywać prawie na zewnątrz ciesząc się urokami natury.

Dobrze zaprojektowana przestrzeń ogrodu zimowego pozwala na całoroczne korzystanie z jego uroków.

Ogrody zimowe, werandy, oranżerie-Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą do Brzegu Dolnego, pod Wrocławiem. Znajdziecie tu Państwo nie tylko ogrody zimowe, ale także wiele innych produktów do ogrodów : fontanny,dekoracje ogrodowe, meble, domki ogrodowe , sauny itp.