Lustra dekoracyjne

Jest 75 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 75 elementów

Lustra dekoracyjne

Jeśli niektóre części ogrodu zawsze wydają się być zbyt zacienione - być może przez zwisające gałęzie lub po prostu zasłonięte od słońca - wtedy na pomoc przychodzi zewnętrzne lustro ogrodowe. Lustro dekoracyjne może być najlepszym rozwiązaniem, aby dostarczyć nieco więcej światła . Gdy słońce odbija się od lustra ogrodowego może stworzyć iluzję głębi, co jest szczególnie przydatne  w małych ogrodach. W dużych ogrodach lustro ogrodowe będzie świetnie podkreślało ogrodowe aspekty odbijając najurokliwsze zakątki i potęgując doznania harmonii. Oczywiście, podobnie jak lustra wewnętrzne, mogą też być po prostu atrakcyjnym lustrem dekoracyjnym  dla Twojego ogrodu.

Lustro zapewnia płaskie odbicie, idealne odwzorowanie Twojego ogrodu. Wykonane z akrylu (lustra akrylowe). Bezpieczne w użytkowaniu również przy dzieciach-nietłukące się lustra ozdobne, świetna alternatywa na zewnątrz.

Dostępne są również szklane lustra dekoracyjne.

Lustra ogrodowe są również bardzo lekkie, co sprawia, że ich montaż jest jeszcze łatwiejszy. Lustra akrylowe można ciąć nożem-zgodnie z zapotrzebowaniem. Materiał z którego wykonane są lustra ozdobne sprawia, że są mniej podatne na zarysowania przez gałęzie czy zwierzęta.

Lustra ogrodowe jest odporne na zmiennie warunki atmosferyczne i cały rok mogą pozostawać na zewnątrz nawet w zimie nadając magicznego, tajemniczego charakteru w Twoim ogrodzie. Oferujemy lustra ozdobne dostępne w różnych rozmiarach oraz stylach.

Lustra ozdobne, lustra dekoracyjne Wrocław

Zapraszamy do naszego ogrodu wystawowego pod Wrocławiem-w Brzegu Dolnym. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Lustra ogrodowe również idealnie nadają się do wnętrz.