Lustro dekoracyjne, srednica 40 cm

367,77 zł brutto


299,00 zł netto
Opis


Przynieś odczucie harmonii i spokoju do twojego ogrodu z tym przepięknym, zainspirowanym kwiatami lustrem. Wykonane ręcznie przez wybitnego rzemieślnika ekskluzywnie , to lustro zawiera delikatne, wzorzyście zakręcone pnącza wraz z pięknie szczegółowymi liśćmi wybijającymi się z ramy.

Więcej szczegółów

PDF8375 /5589249252

Na zamówienie

Parametry

Materiałstal i akryl

Opis

Lustro dekoracyjne, srednica 40,6 cm 

Przynieś odczucie harmonii i spokoju do twojego ogrodu z tym przepięknym, zainspirowanym kwiatami lustrem. Wykonane ręcznie przez wybitnego rzemieślnika ekskluzywnie dla Primrose, to lustro zawiera delikatne, wzorzyście zakręcone pnącza wraz z pięknie szczegółowymi liśćmi wybijającymi się z ramy. Wykonane z metalu w stylowym kolorze brązu, to lustro jest wytrzymałym dodatkiem dla twojego ogrodu bez względu na pogodę. Idealna dekoracja do świętowania wiosny i rozkwitania.

Cechy
    Wytrzymała metalowa rama - rama ze stali oproszkowanej jest stabilna i wytrzymała oraz odporna na wodę
    Lustro akrylowe - wykonane z akrylu, nie z tradycyjnego szkła to lustro jest o wiele bezpieczniejsze gdyż nie pęknie. Jest również całkowicie wodoodporne
    Piękny wygląd - wzorzysty, kwiecisty wzór jest idealny dla dekoracji w twoim ogrodzie
    Kolor Brązu - tradycyjny brązowy kolor wtapia się w twój ogród, powiększając iluzję przestrzeni
    Dodaj przestrzeń do małych ogrodów - lustra były używane od wieków aby dać ogrodowi iluzję większego rozmiary i głębi poprzez odbijanie światła dookoła twojego ogrodu
    Łatwe do zawieszenia - lustro jest gotowe do zawieszenia poprzez przygotowane miejsca, sprawiając, że jest łatwe do przymocowania na ścianie lub ogrodzeniu za pomocą wkrętu lub gwoździa

 Specyfikacja

Średnica 40,6 cm

Lustro akrylowe
Lustra akrylowe są świetną alternatywą szkła dla ruchliwych ogrodów. W pełni odporne na pęknięcia, są idealne dla ogrodów z małymi dziećmi lub zwierzętami gdyż nie mogą zostać potłuczone na niebezpieczne kawałki. Nie tylko są o wiele bezpieczniejszą opcją niż szkło, ale są także całkowicie wodoodporne, co oznacza, że mogą zostać pozostawione na zewnątrz przez cały rok.

Naturalny wygląd
To piękne lustro przedstawia liściaste pnącze w delikatnym, brązowym kolorze. Wraz z wzorzystymi, kręcącymi się pnączami obdarzonymi mistrzowsko rozmieszczonymi liści to uspokajające lustro pomoże przynieść odczucie relaksu i spokoju w twoim ogrodzie.

Wytrzymała stalowa konstrukcja
Z wykonaną z oproszkowanego metalu ramą lustro to jest wytrzymałe. Proszek, nakładany jest na metal a następnie rozgrzewany, stwarzając barierę zapobiegającą działaniu wody na metalową ramę. Oznacza to, że rama jest nie tylko stabilna ale również odporna na środowisko i chroniona przed korozją. Proszkowanie jest długotrwałym sposobem tworzenia stali i innych metali odpornych na pogodę i zapewniających, że to lustro może stać się wytrzymałą dekoracją dla twojego ogrodu.

30 innych produktów w tej samej kategorii: