Lustro dekoracyjne, 140 cm x 40 cm

947,10 zł brutto


770,00 zł netto
Opis

Wprowadź odrobinę gotyckiej majestatyczności do twojego ogrodu za pomocą tego stylowego lustra. To wysokie lustro jest świetne aby dodać poczucie głębi do małych ogrodów i jest wspaniałe dla odbijania światła w ciemniejsze części.

Więcej szczegółów

PDF2472

Dostępny

Parametry

Materiałstal i szkło

Opis

Lustro dekoracyjne, srednica 40,6 cm 

    
Wprowadź odrobinę gotyckiej majestatyczności do twojego ogrodu za pomocą tego stylowego lustra. To wysokie lustro jest świetne aby dodać poczucie głębi do małych ogrodów i jest wspaniałe dla odbijania światła w ciemniejsze części. Może stać się przepięknym punktem głównym twojego ogrodu zamontowane na ścianie lub ogrodzeniu i wyglądać olśniewająco otoczone zbiorem kwiatów pnących.
Wykonane z proszkowanej stali dla zwiększenia trwałości, to lustro zawiera prawdziwe szkło dla pięknych, czystych odbić.

 Aby dodać dodatkową przestrzeń do twojego ogrodu, lustra zewnętrzne powinny być zamieszczone gdzieś gdzie ty oraz twoi goście nie będą natychmiastowo w nim odbici. Pod lekkim kątem lub naprzeciw kwiatów i trawnika, to lustro może pięknie odbijać ogród stwarzając poczucie głębi. To wytrzymałe lustro zostało wykonane z proszkowanej stali i prawdziwego szkła aby być zarówno stylowym jak i wytrzymałym. Oproszkowanie  zapobiega powstawaniu rdzy, sprawiając, że twoje lustro wygląda na nowe dłużej. Szkło refleksyjne jest bardziej odporne na zadrapania i rysy niż akrylowe i może pięknie się zestarzeć pod wpływem czasu lub być ciągle polerowane dla utrzymania wyglądu świeżo kupionego.

 Specyfikacja

    Wysokość: 140 cm
    Szerokość: 40 cm
    Waga: 8,1 kg

Dodaj światło i przestrzeń do twojego ogrodu
Lustra są wspaniałym dodatkiem do małych lub ciemnych ogrodów gdyż mają umiejętność dodawania światła i przestrzeni do otoczenia. Odbicie twojego ogrodu w lustrze dodaje głębi twojemu ogrodowi, sprawiając, że wygląda na większy niż w rzeczywistości. Lustra mogą również odbijać światło dookoła twojego ogrodu dzięki swojej refleksyjnej naturze, pomagając oświetlić ciemne kąty i szczeliny.

Wytrzymała konstrukcja
Z ramą wykonaną z proszkowanego metalu, lustro jest wytrzymałe. Proszek, nakładany jest na metal a następnie rozgrzewany, stwarzając barierę zapobiegającą działaniu wody na metalową ramę. Jest również odporna na warunki pogodowe i chroni przed korozją. Lustro to prawdziwe szkło, które jest silniejsze niż akrylowe i bardziej odporne na zadrapania i rysy.

Stylowy wygląd
To przepiękne lustro gotyckie jest wykończone grubą ramą w tradycyjnym jasno szarym kolorze. Jej wysoki, cienki i unikalny kształt sprawia, że jest piękną dekoracją lub punktem głównym twojego ogrodu, a stonowany szary kolor pomaga wpasować się do prawie każdego otoczenia. Zainspirowane gotycką sztuką i architekturą, to lustro przynosi poczucie majestatyczności do twojego ogrodu i będzie wyglądać wspaniale otoczone roślinami płożącymi takimi jak róże i bluszcz.   


 


30 innych produktów w tej samej kategorii: