Ławka ogrodowa 2 osobowa z drewna Meranti, 1. gatunek

833,07 zł brutto


677,29 zł netto
Opis


Relaks pod drzewem
To siedzisko z drewna Meranti stworzy niesamowity efekt , miejsce, gdzie można spędzić czas z dobrą książką i cieszyć się powolnym, łagodnym rytmem życia w ogrodzie. Brzmi to jak doskonały sposób na spędzenie popołudnia dla ciebie ....

Więcej szczegółów

PFU6634

Parametry

Wymiar2 osoby
MateriałDrewno

Opis

Ławka 2 osobowa z drewna Meranti w 1 gatunku w kolorze naturalnym.

Możesz spędzać czas w swoim ogrodzie w komforcie z przyjaciółmi i rodziną. Ta ławka pomieści od 2 do 3 osób.

Cechy

Wykonana z  Shorea(Meranti) twardego drewna - odporna na uszkodzenia, wilgoć i grzyby
Rozbieralna ławka - można odłączyć, aby umożliwić sadzenie lub może być używana oddzielnie
Zintegrowane donice jako dekoracyjny dodatek do ławki
Bezobsługowa
Pozwala  sadzić bezpośrednio w ziemi

Ta ławka została  wykonane z drewna liściastego SHOREA(Meranti) i poddana wstępnej obróbce olejem teak, aby dodać pewną ochronę przed promieniami ultrafioletowymi. To dodaje również blasku ławce, która wygląda fantastycznie. Olej teak przenikając w głąb drewna podkreśla jego słoje, dodając ławce stylowego przepięknego wykończenia. Meranti jest  twardym drzewem, a to oznacza, że ławka jest mocna,trwała i jest dobrym wyborem materiału do wykonywania mebli na zewnątrz.

Fantastyczna ławka sadzarka, która pozwala stworzyć własną małą przystań, gdzie można odpocząć wśród ulubionych roślin,  wygrzewając się w promieniach słońca. Dwie donice  i solidna drewniana ławka Meranti, tworzą innowacyjny mebel, który doskonale pasuje do każdego nowoczesnego ogrodu.

Unikalna konstrukcja ,otwarte dno oznacza, że można sadzić rośliny do świeżej, nieubitej gleby oraz dać korzeniom możliwie najlepszy start. Z biegiem czasu, nie będziesz musiał martwić się o podlewanie, będą w stanie czerpać wodę z głębi ziemi, tak jak natura przewidziała!  Przy tym donice oferują młodym pędom ochronę.

Wymienna ława

Możesz usunąć część ławy(siedzisko), dzięki czemu można korzystać z dwóch donic. Jest to idealne rozwiazanie na zimę, gdy ława nie jest często używana, ale nadal  donice są zasadniczą częścią ogrodu.Kiedy chcesz z powrotem  ławkę, to szybko i łatwo możesz ją zmontować.

Dane techniczne

Długość 1.74m (5 stóp 81in) x szerokość 40 cm (1 stopa 33in) x wysokość 45 cm (1 stopa 53in)

Uwaga: Te meble przysyłamy w płaskim opakowaniu i wymagają samodzielnego montażu.

Łatwy montaż.
Produkt solidnie wykonany na rynek niemiecki,angielski
Gwarancja 2 lata.

Do wyczerpania zapasów.

 

 

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: