Zbiornik i fontanna ogrodowa św. Jerzego, 95 cm

7 397,00 zł brutto


6 013,82 zł netto
Opis

Ten wszechstronny zbiornik jest idealny do stosowania jako duży zbiornik na wodę deszczową, sadzarki lub jak pokazano tutaj, wyposażony w tylną płytę i pompę, jako atrakcyjna ścienna fontanna.


Więcej szczegółów

PPP0056 /6672003521

Na zamówienie

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałPolyresin
DostępnośćNa zamówienie
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaPostacie

Opis

Zbiornik,fontanna św.Grzegorza

Na zamówienie

Ten wszechstronny zbiornik jest idealny do stosowania jako duży zbiornik na wodę deszczową, sadzarki lub jak pokazano tutaj, wyposażony w tylną płytę i pompę, jako atrakcyjna ścienna fontanna. Dostępny także z ołowianym wykończeniem(prosimy o kontakt w sprawie szczegółów i ceny). Przedstawia ona św. Grzegorza i smoka, to dzieło sztuki zostało stworzone z włókna szklanego i żywicy z autentycznie wyblakłym wykończeniem. Połączenie włókna szklanego i żywicy daje cudownie wszechstronny materiał, który jest lekki, odporny na mróz, twardy, oraz cechuje się twardością i nie powoduje korozji.

Idealny do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz; zbiornik jest dostarczany bez otworów drenażowych w standardzie, ale wywiercenie ich w razie potrzeby jest bardzo proste. Opcjonalnie, dzięki tylnej płycie i pompie, można skutecznie przekształcić zbiornik w fontannę ścienną.

Zbiornik tylko (cena 3600zł):
Wysokość: 65cm (2ft 2 ")
Szerokość: 95 cm (3 stopy 1 ")
Głębokość: 45 cm (1 stopa 6 ")
Waga 12 kg

Zestaw ze zbiornika, z tylnej płyty i pompy(cena 4990 zł):
Wzrost: 119cm (3 stopy 10 ")
Szerokość: 95 cm (3 stopy 1 ")
Głębokość: 45 cm (1 stopa 6 ")
Waga: 15 kg


Prosimy uwzględnić 2-4 tygodniowy czas dostawy, w zależności od dostępności produktu. Jeśli jednak potrzebujesz go szybko, prosimy o kontakt telefoniczny, a być może będziemy w stanie dostarczyć go do Ciebie wcześniej.

Łatwy montaż.
Produkt solidnie wykonany na rynek niemiecki, angielski
Gwarancja 2 lata.

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: