Trzypoziomowa fontanna ogrodowa, kaskada wodna ze światłami, wysokość 55 cm

1 759,94 zł brutto


1 430,85 zł netto
Opis

Stwórz idealny punkt  dla każdego otoczenia ogrodowego z tą pięknie wytworzoną autonomiczną fontanną Wodospady Bekko. Spływająca woda jest podświetlona potężnym wbudowanymi światłami LED, stwarzającymi cichą i pełną spokoju atmosferę podczas gdy delikatnie opada poprzez kamienno podobne piętra do zbiornika poniżej.


Więcej szczegółów

PWF7078 /5560671463

Dostępny

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałPolyresin
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaKaskady wielopoziomowe

Opis

 Wodospady Bekko 3 poziomowa fontanna, kaskada ze światłami

Stwórz idealny punkt  dla każdego otoczenia ogrodowego z tą pięknie wytworzoną autonomiczną fontanną Wodospady Bekko. Spływająca woda jest podświetlona potężnym wbudowanymi światłami LED, stwarzającymi cichą i pełną spokoju atmosferę podczas gdy delikatnie opada poprzez kamienno podobne piętra do zbiornika poniżej. Po prostu wyjmij ją z pudełka, połącz z zasilaniem, dodaj wody i w przeciągu paru minut będziesz miał relaksujący, nowoczesny dodatek do twojego ogrodu lub domu.

Cechy

    Wykonanie z żywicy poliestrowej
    W pełni autonomiczna - nie wymaga dodatkowego zbiornika
    Trzy potężne białe światła LED - podświetlają fontannę, pozwalając cieszyć się nią podczas dnia i nocy
    Okładki zapobiegające wylewaniu się wody
    Odporna na mróz i promieniowanie UV - zwiększa wytrzymałość produktu
    Przystosowana do użytku zewnętrznego i wewnętrznego.

Specyfikacja
 
Wysokość 55 cm
Długość 33 cm
Szerokość 35 cm
Pompa z dołączonym 10 m kablem
Rozmiar wyjścia pompy:15 mm
Moc pompy:450 LPH

Ta wspaniała fontanna została sprytnie zakamuflowana aby wyglądać na kamień lecz jest  wykonana z wysokiej jakości żywicy poliestrowej, jest o wiele bardziej lekka i bardziej praktyczna niż kamień. Została starannie wymodelowana z dużą precyzją aby uformować realistyczny wygląd który z pewnością przyciągnie spojrzenia .W połączeniu klasycznego wyglądu i nowoczesnych technik produkcji, żywica poliestrowa jest odporna na mróz i promieniowanie UV, pomagając fontannie przetrwać trudne warunki pogodowe. Trzy potężne białe światła LED nie tylko podświetlają dekorację, ale również podkreślaja i zamieniają wodę gdy delikatnie opada z poziomu na poziom, stwarzając prosty, zachwycający, kojący spektakl. Fantastyczna fontanna, z pewnością ożywi twoje otoczenie.

Łatwy montaż.
Produkt solidnie wykonany na rynek niemiecki, angielski
Gwarancja 2 lata.

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: