Lustro dekoracyjne, średnica 70 cm

591,63 zł brutto


481,00 zł netto
Opis


Wnieś odrobinę słońca do twojego ogrodu nawet w najbardziej zachmurzone dni z tym pięknym lustrem wzorowanym na słoneczniku. Ręcznie wykonany przez utalentowanych rzemieślników lustro to zawiera piękne koncentryczne okręgi wzorowane na naturalnym geometrycznym wzorze nasion w centrum słonecznika.

Więcej szczegółów

PDF8376

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

Materiałstal i akryl

Opis

Lustro dekoracyjne, średnica 70 cm


Wnieś odrobinę słońca do twojego ogrodu nawet w najbardziej zachmurzone dni z tym pięknym lustrem wzorowanym na słoneczniku. Ręcznie wykonany przez utalentowanych rzemieślników lustro to zawiera piękne koncentryczne okręgi wzorowane na naturalnym geometrycznym wzorze nasion w centrum słonecznika. To wzorzyste lustro jest idealne do umieszczenia na ścianie lub ogrodzeniu pośród prawdziwych słoneczników. Wykonanie z wytrzymałej oproszkowanej stali i wodoodpornego akrylu, lustro to może być czarującym dodatkiem do twojego ogrodu.

Cechy
    Wytrzymała metalowa rama - rama ze stali oproszkowanej jest silna i wytrzymała oraz odporna na wodę
    Lustro akrylowe - wykonane z akrylu, nie z tradycyjnego szkła to lustro jest o wiele bezpieczniejsze gdyż nie pęknie. Jest również całkowicie wodoodporne
    Piękny wygląd - wzorzysty, kwiecisty wzór jest idealny dla dekoracji w twoim ogrodzie
    Kolor Brązu - tradycyjny brązowy kolor wtapia się w twój ogród, powiększając iluzję przestrzeni
    Dodaj przestrzeń do małych ogrodów - lustra były używane od wieków aby dać ogrodowi iluzję większego rozmiary i głębi poprzez odbijanie światła dookoła twojego ogrodu
    Łatwe do zawieszenia - lustro jest gotowe do zawieszenia poprzez przygotowane miejsca, sprawiając, że jest łatwe do przymocowania na ścianie lub ogrodzeniu za pomocą wkrętu lub gwoździa    

Specyfikacja

Średnica: 70 cm

Świętuj lato i światło słoneczne przez cały rok z tym uroczym i wytrzymałym lustrem. Wykonane ze stabilnych, wytrzymałych materiałów lustro to jest całkowicie odporne na pogodę jak również na pęknięcia - idealne dla ruchliwych ogrodów. Lustra są idealne do dodawania poczucia głębi, przestrzeni i światła do twojego ogrodu, więc są świetnym dodatkiem dla małych ogrodów.

Lustro akrylowe
Lustra akrylowe są świetną alternatywą szkła w ruchliwych ogrodach. Całkowicie odporne na pęknięcia, są idealne dla ogrodów z małymi dziećmi lub zwierzętami gdyż nie mogą zostać podzielone na niebezpieczne kawałki. Nie tylko są o wiele bezpieczniejszą opcją niż szkło, ale są także całkowicie wodoodporne, co oznacza, że mogą zostać pozostawione na zewnątrz przez cały rok.

Wygląd słonecznika
To piękne lustro przedstawia geometryczny wzór słonecznika w naturalnym brązowym kolorze. Wyraźne, koncentryczne kręgi w centrum zwierciadła odwzorowują naturalny wzór  słonecznika, stwarzając lustro które jest równocześnie proste jak i  rozpoznawalne.

Wytrzymała stalowa konstrukcja
Z wykonaną z oproszkowanego metalu ramą lustro to jest wytrzymałe. Proszek, nakładany jest na metal a następnie rozgrzewany, stwarzając barierę zapobiegającą działaniu wody na metalową ramę. Oznacza to, że rama jest nie tylko stabilna ale również odporna na środowisko i chroniona przed korozją. Proszkowanie jest długo trwającym sposobem tworzenia stali i innych metali odpornymi na pogodę i zapewnieniu, że to lustro może stać się wytrzymałą dekoracją twojego ogrodu.

30 innych produktów w tej samej kategorii: