Klasyczna kamienna fontanna trzykondygnacyjna, wysokość 205 cm, wersja staw

11 925,88 zł brutto


9 695,83 zł netto
Opis

Ta klasyczna fontanna w wersji staw jest wykonana przy użyciu białego piasku, betonu z ziarnami marmuru i stali. Nadaje się do stosowania na zewnątrz do ogrodu lub tarasu.

Więcej szczegółów

WF0276-3TP

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarPowyżej 200 cm
MateriałKamień
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaFontanny klasyczne

Opis

Ta klasyczna fontanna w wersji staw jest wykonana przy użyciu białego piasku, betonu z ziarnami marmuru i stali. Nadaje się do stosowania na zewnątrz do ogrodu lub tarasu.

Standardowa wersja:
 Jest to najprostsza opcja ,woda jest pompowana z powrotem do szczytu z najniższej misy (to jest misa fontanny o 2 stopach nad ziemią). Jest tam umieszczona pompa (ukryta przed widokiem w centrum kolumny). W tym przypadku, woda nigdy nie spada na ziemię. To jest najtańsza opcja i najłatwiejsza do konstruowania. Nie musisz wykonywac jakichkolwiek prac w ziemi. Kabel elektryczny (10 m) wyprowadzony jest przez wyłom w głównej kolumnie fontanny i jest on sprytnie ukryty .


Wersja stawu (za dopłatą):
Jeśli chcesz by woda spadła aż do ziemi, masz trzy opcje:

 1. -Stawiasz fontannę w stawie. Staw staje się zbiornikiem , pompa umieszczona jest w stawie, pompując wodę z powrotem do szczytu fontanny przez wyłom w głównej kolumnie. Niższa misa  fontanny  gdy jest pełna  wody przelewa się i woda powraca w dół do stawu.

                                              

Zbiornik 420l Fina 1800 (180cm średnicy)

Przez wiele lat, zbiornik Fina jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych żwirowych basenów na rynku. Wykonane w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu, jego niepowtarzalny projekt daje mu niesamowitą wytrzymałość i stabilność. Łatwy w instalacji, ale także pomieści dużą ilość wody, co zmniejsza częstotliwość napełniania.Konstrukcja umożliwia również łatwy dostęp do pompy.
 1. -Można użyć podziemnego zbiornika.  Zbiornik podtrzymuje  fontannę. Przykrywasz pokrywę zbiornika kamykami. Pompa osadzona jest w wodzie zbiornika i pompuje wodę z powrotem do szczytu fontanny przez rurę .

 2. -Można użyć  obramowania by stworzyć wodoszczelny zbiornik albo mini-staw u podnóża fontanny.
  W tej opcji woda jest zbierana w basenie stworzonym przez  obramowanie na parterze. Zamiast kopać dół dla zbiornika musisz skonstruować podstawę cementową i nastepnie  zlepić elementy  obramowania.

Składa się z ośmiu kawałków boków wykonanego za pomocą betonu, białego piasku kwarcowego , kamienia i stali dla  wzmocnionienia .Wysokość 28cm (11 "), 210cm Średnica (6ft 11", 127 kg)

Dane techniczne:

- Standardowa wersja:

 • Wysokość: 205cm
 • Średnica dolnej miski: 112cm
 • Pompa: 2000 litrów/godzinę
 • Waga: 430kg

 

- Wersja staw:

 • Wysokość: 205cm
 • Średnica dolnej miski: 112cm
 • Pompa: 3000 litrów/godzinę
 • Waga: 430kg

Wysokość cokołu podstawy: 70 cm i średnicy 100 cm.

Cena  dotyczy samej fontanny (bez zbiornika lub stawu)

30 innych produktów w tej samej kategorii: