Klasyczna kamienna fontanna dwukondygnacyjna, wysokość 120 cm wersja staw

6 599,75 zł brutto


5 365,65 zł netto
Opis

Ta klasyczna fontanna w wersji staw jest wykonana przy użyciu białego piasku, betonu z ziarnami marmuru i stali. Nadaje się do stosowania na zewnątrz do ogrodu lub tarasu.

Więcej szczegółów

PWF0276-2TP

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 100 cm do 150 cm
MateriałKamień
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaFontanny klasyczne

Opis

Ta klasyczna fontanna w wersji staw jest wykonana przy użyciu białego piasku, betonu z ziarnami marmuru i stali. Nadaje się do stosowania na zewnątrz do ogrodu lub tarasu.

Standardowa wersja:
 Jest to najprostsza opcja ,woda jest pompowana z powrotem do szczytu z najniższej misy (to jest misa fontanny o 2 stopach nad ziemią). Jest tam umieszczona pompa (ukryta przed widokiem w centrum kolumny). W tym przypadku, woda nigdy nie spada na ziemię. To jest najtańsza opcja i najłatwiejsza do konstruowania. Nie musisz wykonywac jakichkolwiek prac w ziemi. Kabel elektryczny (10 m) wyprowadzony jest przez wyłom w głównej kolumnie fontanny i jest on sprytnie ukryty .


Wersja stawu(za dopłatą):
Jeśli chcesz by woda spadła aż do ziemi, masz trzy opcje:

  1. -Stawiasz fontannę w stawie. Staw staje się zbiornikiem , pompa umieszczona jest w stawie, pompując wodę z powrotem do szczytu fontanny przez wyłom w głównej kolumnie. Niższa misa  fontanny  gdy jest pełna  wody przelewa się i woda powraca w dół do stawu.

  2.                                               

    Zbiornik 420l Fina 1800 (180cm średnicy)

    Przez wiele lat, zbiornik Fina jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych żwirowych basenów na rynku. Wykonane w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu, jego niepowtarzalny projekt daje mu niesamowitą wytrzymałość i stabilność. Łatwy w instalacji, ale także pomieści dużą ilość wody, co zmniejsza częstotliwość napełniania.Konstrukcja umożliwia również łatwy dostęp do pompy.
  1. -Można użyć podziemnego zbiornika.  Zbiornik podtrzymuje  fontannę. Przykrywasz pokrywę zbiornika kamykami. Pompa osadzona jest w wodzie zbiornika i pompuje wodę z powrotem do szczytu fontanny przez rurę .

  2. -Można użyć  obramowania by stworzyć wodoszczelny zbiornik albo mini-staw u podnóża fontanny.
    W tej opcji woda jest zbierana w basenie stworzonym przez  obramowanie na parterze. Zamiast kopać dół dla zbiornika musisz skonstruować podstawę cementową i następnie  zespolić elementy  obramowania.

Składa się z ośmiu kawałków boków wykonanego za pomocą betonu, białego piasku kwarcowego , kamienia i stali dla  wzmocnienia .Wysokość 28cm (11 "), 210cm Średnica (6ft 11", 127 kg)

Dane techniczne:

- Standardowa wersja:

wysokość 120cm (47ins)

szerokość 74cm (29ins)

waga 148 kg

- Wersja staw:

wysokość 120cm (47ins)

szerokość 74cm (29ins)

waga 148 kg

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: