Getafe naścienna fontanna z klasyczna wylewką, wysokość 111 cm

2 572,29 zł brutto


2 091,29 zł netto
Opis

Tradycyjna wisząca fontanna w stylu poidła doda wspaniałości i historii do ogrodu.Ta fontanna jest wyposażona we wszystko co potrzebne, aby zaczęła dzialac. Z własnym kablem, samowystarczalnego zbiornika i pompy niskiego napięcia, ta fontanna jest kompletna i nie potrzebuje zadnego wysilku z twojej strony.

Więcej szczegółów

PWF8579

Parametry

WymiarOd 100 cm do 150 cm
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaPozostałe fontanny, kaskady

Opis

Getafe Ścienna fontanna z Klasyczna wylewką

Specyfikacja:

H: 111cm (3ft 8") W: 73cm (2ft 5") D: 42cm (1ft 5")
Waga 17.5kg
Dostarczana z 600lph pompą

Opis

Wykonana z wysokiej jakości betonu wzmacnianego włóknem szklanym - mocny i wytrzymały
Efekt piaskowca - wygląda jak prawdziwy kamień
Tradycyjna wisząca fontanna w stylu poidła doda wspaniałości i historii do ogrodu
600lph pompa - perfekcyjny wypływ wody
Samowystarczalna - nie potrzebny zbiornik do wkopywania
Piękna tradycyjna wylewka  - dodaje uroku twojej fontannie

Beton wzmocniony włóknem szklanym (GRC)

Beton wzmocniony włóknem szklanym (GRC) to mocny materiał, z wyższą wytrzymałością na rozciąganie niż prefabrykaty betonowe, a waga tylko 20% ciężaru jak betonu. To sprawia, że można  go łatwo formować w różne kształty ze szczegółami, a jest znacznie lżejszy niż kamień. Wykonywane ręcznie przez rzemieślników, te piękne fontanny używając GRC pozwalają produkować wspaniałe dekoracyjne kształty, mocne, aby przetrwać różne kaprysy pogody.

Self-Contained

Ta fontanna jest wyposażona we wszystko co potrzebne, aby zaczęła działać. Z własnym kablem, samowystarczalnego zbiornika i pompy niskiego napięcia, ta fontanna jest kompletna i nie potrzebuje żadnego wysiłku z twojej strony. Zasilanie sieciowe  tej fontanny  wyposażono w kabel 10m, co oznacza, że można go łatwo umieścić w dowolnym miejscu . Wbudowany zbiornik oznacza brak konieczności kopania w twoim ogrodzie; wystarczy ja umieścić i zacząć cieszyć sie z zakupu.

Piekny tradycyjny dekoracyjny styl

Fontanna jest w stylu dekoracyjnym Abreuvoir - koryto z woda pitną lub fontanna, wykorzystywanych przez ludzi i zwierzęta . Była to wspólna tradycja przy używaniu transportu konnego, i nadal jest powszechna w krajach europejskich. Wyblakłe kamienne wykończenie tej fontanny sprawia wyglądem ze przebywała w ogrodzie przez wiele lat, co daje silne poczucie historii. Ta piękna fontanna jest fantastycznie wykonana szczegółowo od góry do dołu, a linie są delikatne i skomplikowane. W obliczu greckiego boga Posejdona, tryskającego woda z pewnością będzie zauważona.

 

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: