Fontanna wielopoziomowa Gozo, wysokość 156 cm

14 534,91 zł brutto


11 817,00 zł netto
Opis

Ta wspaniała i nowoczesna fontanna będzie idealnym dodatkiem do każdego ogrodu. Składa się ona z siedmiu warstw w tradycyjnym stylu. Wykonana została z kamienia szarego, który jest bardzo wytrzymały, a ponadto została ręcznie wykończona, aby zapewnić wysoką jakość produktu. Idealna do ustawienia między kwiatami lub jako oddzielny element.

Więcej szczegółów

PWF10191 /5804880925

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 150 cm do 200 cm
MateriałKamień
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaFontanny klasyczne

Opis

Fontanna,kaskada wielopoziomowa Gozo H 156 cm

Ta wspaniała i nowoczesna fontanna będzie idealnym dodatkiem do każdego ogrodu. Składa się ona z siedmiu warstw w tradycyjnym stylu. Wykonana została z kamienia szarego, który jest bardzo wytrzymały, a ponadto została ręcznie wykończona, aby zapewnić wysoką jakość produktu. Idealna do ustawienia między kwiatami lub jako oddzielny element. Ta fontanna z pewnością zaimponuje znajomym i rodzinie.

Fontanna została wykonana w całości z kamienia szarego będzie wytrzymałym i trwałym elementem ogrodu. Kamień szary jest doskonałym materiałem do realizacji drobnych szczegółów i skomplikowanych kształtów. Po odlaniu formy, wszystkie fontanny Massarelli są ręcznie wykańczane przez wykwalifikowanych rzemieślników, dzięki czemu otrzymujemy tak wspaniałą fontannę.

Cechy:
- wspaniały design, fontanna wykorzystuje warstwy gładkiego, okrągłego kamienia, dzięki czemu nadaje się do stosowania w ogrodach tradycyjnych i nowoczesnych,
- w komplecie z piedestałem, który podnosi fontannę, dzięki czemu wygląda jeszcze wspanialej,
- ręcznie wykończona przez wykwalifikowanych rzemieślników, aby zapewnić wysoką jakość produktu,
- trwała konstrukcja kamienia, która jest wytrzymała i bardzo trwała.

Dane techniczne:
wys. 156cm,
szer. 93cm,
głębokość. 41cm,
waga. 260 kg,
w zestawie z pompą.

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: