Fontanna ogrodowa Małe Wodospady, LED, wysokość 46 cm

1 758,90 zł brutto


1 430,00 zł netto
Opis

Wnieś efekt górskiego krajobrazu i pagórkowatych doli do swojego ogrodu dzięki tej wspaniałej fontannie. Kaskady wody spływają w dół przez kilka małych basenów i tworzy wiele małych wodospadów.

Więcej szczegółów

PWF10119

Dostępny

Parametry

WymiarDo 50 cm
MateriałPolyresin
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaKaskady wielopoziomowe

Opis

Fontanna,kaskada Małe Wodospady LED,H 46 cm

Wnieś efekt górskiego krajobrazu i pagórkowatych doli do swojego ogrodu dzięki tej wspaniałej fontannie. Kaskady wody spływają w dół przez kilka małych basenów i tworzy wiele małych wodospadów. Rozpryskiwana woda jest podświetlana przed diody LED, dzięki czemu fontanna wygląda wspaniale również w nocy. Została wykonana z żywicy organicznej, która jest znacznie lżejsza od prawdziwego kamienia, dzięki czemu możesz z łatwością umieścić ją gdzie tylko chcesz.

Ta uderzająca fontanna została wykonana z wysokiej jakości żywicy organicznej, która jest bardzo trwała i można ją dowolnie formować, uzyskując przy tym wspaniałe detale, a ponadto jest mrozoodporna, dzięki czemu bez obaw możesz stosować ją przez cały rok. Dodatkowo jest odporna na promieniowanie UV, aby zapobiec przebarwieniom i utracie kolorów w silnym świetle słoneczny.
 
Cechy:
- zintegrowane diody LED, oświetlające fontannę po zmroku dodając jej uroku,
- kamienny design; fontanna przedstawia wiele małych, kamiennych wodospadów,
- wysoka jakość żywicy organicznej, która jest lekka i trwała, dzięki czemu możesz umieścić fontannę gdzie tylko chcesz,
- odporna na mróz i promienie UV, dzięki czemu jest idealna do stosowania na zewnątrz przez cały rok,
- w pełni autonomiczna, co oznacza że nie wymaga zakupu dodatkowego zbiornika.

Dane techniczne:
wys. 46cm,
szer. 39cm,
głębokość. 42cm,
w zestawie 10 metrów kabla zasilającego.

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: