Fontanna solarna, żaba, wysokość 64cm

947,60 zł brutto


770,40 zł netto
Opis

Ta wspaniała fontanna, wody zrobi wspaniały punkt w każdym ogrodzie. Wyposażona w figlarną żabę i trzy poziomy kaskad liścia lili spada z lili na lilię, fontanna ta  z pewnością wniesie trochę radości do twojego ogrodu.

Więcej szczegółów

PWF8572

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałPolyresin
Fontanny - FormaZwierzęta

Opis

Fontanna solarna żaba  - H 64cm

Ta wspaniała fontanna, wody zrobi wspaniały punkt w każdym ogrodzie. Wyposażona w figlarną żabę i trzy poziomy kaskad liścia lili spada z lili na lilię, fontanna ta z pewnością wniesie trochę radości do twojego ogrodu.

Zasilana energią słoneczną - oszczędza czas, wysiłek i pieniądze w okablowaniu do sieci
Ekscentryczny i zabawy design - zachwycisz swoich gości , przyjaciół i rodzinę
Konstrukcja Polyresin-polyresin jest zarówno odporny na UV i mrozoodporny, korzystasz z tej fontanny w letnim,  jasnym świetle słonecznym lub mroźną pogodę
Własny Układ  - jest samowystarczalna oszczędza czas i wysiłek ( kopanie dodatkowego zbiornika)

Specyfikacja:

H 64cm (2ft 1?in)
W 45cm (1ft 5?in)
W(podstawy) 25cm (9?in)
D 36cm (1ft 2?in)
Waga: 6.6kg
Przychodzi z 3m kablem

Solar Powered

Wykorzystując energię słoneczną do zasilania funkcji . Korzystanie z energii słonecznej oznacza, że nie trzeba wkopywać w swoim ogrodzie kabla do sieci elektrycznej i zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię elektryczną do 0! Nie mając kabla oznacza, że jest o wiele łatwiej przestawiać ją swoim ogrodzie, jeśli zdecydujesz że będzie wyglądać ładniej w innym miejscu.

Quirky and Fun Design

Ta funkcja z pewnością zachwyci znajomych, rodzinę i sąsiadów. Posiada trzy poziomy kaskadowe wody , żartobliwie wylewana z lilie na lilię. Ta cecha dodaje odrobinę frywolności do dowolnego miejsca w ogrodzie. Nadaje się do stosowania na zewnątrz a to sprawia, że produkt ten sprawi wspaniały  punkt odniesienia w ogrodzie.

Polyresin Construction

Starannie wykonane z wysokiej jakości polyresinu, fontanna ta  jest odporna na promieniowanie UV i mrozoodporna. Ta zaleta pomaga utrzymać kolor fontanny w intensywnym świetle słonecznym, i uniknąć uszkodzenia przez mróz podczas chłodniejszych miesięcy. Polyresin jest bardzo lekki, waży znacznie mniej niż równoważna fontanna z kamienia , dzięki czemu transport i ustawianie w ogrodzie o wiele prostsze.

Self Contained System

Jako zupełnie w odizolowanym systemie w fontannie tej woda krąży niezależnie. Oznacza to, że nie wymaga dodatkowego zbiornika, oszczędzając czas i wysiłek na kopanie! Jako autonomiczna oznacza również, że fontanna ta  może być umieszczona w dowolnym miejscu w ogrodzie, nawet na utwardzonych obszarach, tak długo, jak panel słoneczny będzie miał trochę słońca!

30 innych produktów w tej samej kategorii: