Fontanna solarna Windsor, wysokość 52 cm

1 618,38 zł brutto


1 315,76 zł netto
Opis

Ta fontanna wodna uderza ciemną żywicą poliestrową, wspomnieniem Viktoriańskich, metalowych ozdób ogrodowych. Dodaj dotyk stylu klasycznego dla każdej przestrzeni twojego ogrodu. Produkt jest w pełni samodzielny i zasilany słonecznie, oznacza to, że może zostać umieszczona gdziekolwiek zechcesz.

Więcej szczegółów

PDF0700 /5593260638

Dostępny

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałPolyresin
Fontanny - FormaFontanny klasyczne

Opis

 Fontanna solarna Windsor H 52 cm


Ta fontanna wodna uderza ciemną żywicą poliestrową, wspomnieniem Viktoriańskich, metalowych ozdób ogrodowych. Dodaj dotyk stylu klasycznego dla każdej przestrzeni twojego ogrodu. Produkt jest w pełni samodzielny i zasilany słonecznie, oznacza to, że może zostać umieszczona gdziekolwiek zechcesz.

Szczegóły
    Fontanna będzie automatycznie działać codziennie tak szybko jak bateria zostanie naładowana do odpowiedniego stanu
    Zasilana słonecznie - przyjazna środowisku i tania w użyciu
    Oświetlenie LED - to kąpielisko dla ptaków oszałamia nocą
    Atrakcyjny klasyczny wygląd - inspirowany klasycyzmem przepiękny wygląd
    Konstrukcja z żywicy  - żywica  jest odporna na UV i mróz
    W pełni samodzielna - nie wymaga dodatkowego zbiornika co oznacza brak zbędnego kopania

Specyfikacja
    Wysokość: 52 cm
    Średnica: 48 cm
    Waga: 7 kg
    Długość kabla od panelu słonecznego do dekoracji - 20 cm

Wbudowane zasilanie słoneczne z automatyczną aktywacją
Ujarzmiając promienie słoneczne dla uzyskania mocy, to źródełko dla ptaków jest przyjazne środowisku i twojemu portfelowi. Wbudowane w podstawie panele słoneczne absorbują energie z promieni słonecznych które pozwalają na zasilanie zarówno pompę jak i świateł LED. Oznacza to również, że fontanna nie wymaga żadnego kopania przy instalacji, po prostu umieść ją gdziekolwiek chcesz i uruchom. Fontanna będzie działać automatcznie każdego dnia, tuż po tym jak baterie naładują się wystarczająco aby uruchomić pompę i będzie wciąż działała do godziny po zachodzie słońca. Jeśli chcesz aby znów działała, możesz ją wyłączyć i włączyć aby następnie działała nieprzerwanie przez 6 godzin (w zależności od poziomu naładowania), aby znów powrócić do standardowych operacji. Jeśli nie chcesz by w ogóle działa, ustaw przełącznik na wyłączony co pozwoli naładować baterie do użytku.

Oświetlenie LED
Czerpanie radości z obserwowania podczas dnia, nie oznacza, że przestaniesz czerpać radość z fontanny po zachodzie słońca. Oświetlona jasnymi światłami LED wygląda bardzo atrakcyjnie nocą i stanowi wspaniały punkt główny ogrodu.

Piękny klasyczny wygląd
Wspomnienie Viktoriańskich ozdób ogrodowych, ta  fontanna przynosi atmosferę elegancji i uroku. Wykonana z żywicy , dekoracja jest nieodróżnialna od prawdziwego żelaza i jest przyjemna do oglądania i dotykania.

Konstrukcja z żywicy poliestrowej
Żywica poliestrowa przynosi multum zalet jako materiał przy wykonywaniu fontann. Jest odporna na promieniowanie UV i mróz, co pomaga przełożyć stratę koloru w jasno oświetlonych otoczeniach. Jest również o wiele bardziej lekka niż odpowiedni kamienny lub metalowy produkt oznaczając, że może zostać przeniesiona bez zbędnego kłopotu.

Dekoracja dostarczania jest z czterema głowami do pompy, pozwalając na wybranie między 1, 6, 7 lub 8 możliwościami wytrysku. Woda spływa w dół pierwszego piętra w podstawę poniżej gdzie bieg wody rozpoczyna się od nowa. Ta fontanna jest w pełni samodzielna.


Autonomiczność
Będąc w pełni samodzielną dekoracją, produkt ten jest o wiele łatwiejszy w instalacji niż inne fontanny. Nie wymaga dodatkowego zbiornika, co zaoszczędzi czasu i wysiłku  kopania, jak również da ci o wiele więcej opcji co do umieszczenia fontanny.

Łatwy montaż.
Produkt solidnie wykonany na rynek niemiecki, angielski
Gwarancja 2 lata.
Do wyczerpania zapasów.

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: