Fontanna ściana wodna do domu i ogrodu stal nierdzewna H 175 cm

4 738,53 zł brutto


3 852,47 zł netto
Opis

Ta niezwykła, nowoczesna fontanna będzie zwracać uwagę gdziekolwiek ją postawisz wewnątrz lub na zewnątrz,spowoduje zachwyt dorosłych jaki dzieci. Gdy woda delikatnie spływa w dół , odbijające się światło tworzy niesamowity efekt hipnotyzujący.Stal nierdzewna klasy 304 z elementami  wody zwiększą urok każdego  ogrodu lub pomieszczenia.

Więcej szczegółów

PWF0476A

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 150 cm do 200 cm
MateriałStal nierdzewna
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaŚciany wodne

Opis

Fontanna ściana wodna do domu i ogrodu stal nierdzewna H 175 cm

Kaskada delikatnie płynie  w dół po jednej stronie tej ściany dając efekt hipnotycznego widoku wody. Wykonane z polerowanej stali nierdzewnej, jest dostarczany w komplecie z pompą 4000 litrów / godzinę i nadaje się do stosowania wewnątrz lub na zewnątrz (najlepiej w osłoniętym miejscu).Przewody są ukryte w środku z tyłu (w podstawie) do połączenia z pompą.Fontanna jest wytrzymała i posiada z gwarancję 12 miesięczną.Czyścić nalezy środkiem do czyszczenia stali nierdzewnej

Cena obejmuje fontannę wraz z pompą. Zestaw nie zawiera zbiorników i wsporników pokazanych na zdjęciu . Przy zastosowaniu w stawie potrzebny będzie żwirowy basen.


Czy potrzebny jest żwirowy zbiornik wodny?

W tej cenie zawarta jest fontanna z pompą.Jeżeli zechcesz wprowadzić tę fontannę w połączeniu ze stawem potrzebny będzie basen wyłożony kamieniami,żwirem.
Możemy dostarczyć  zbiornik ze szczotkowanej stali nierdzewnej przeznaczony do osadzenia nad ziemią lub 100% z recyklingu tworzywa sztucznego zbiornik FiniaTM zaprojektowany, do zastosowania w ziemi. Nasza fontanna będzie umieszczona w zbiorniku ze stali nierdzewnej na betonowych blokach w zestawie.
Można umieścić również w zestawie z plastikowym zbiornikiem, jednak zalecamy zakup naszego opcjonalnego zestawu adaptera dla  wyrównania fontanny.
Stal nierdzewna H 20cm  (8 ") W 80cm (2ft 8") D 80cm (2ft 8 "); FiniaTM 1000 Zbiornik Dia 98cm (3 stopy 3") D 30 cm (1 stopa).

Zbiornik plastikowy Finia 1000 zbiornik stal nierdzewna 80x80 Adaptor

 

Dodatkowe informacje:
Łatwy montaż
Produkt solidnie wykonany na rynek niemiecki,angielski

30 innych produktów w tej samej kategorii: