Fontanna ogrodowa, wodospad Wyle, wysokość 170 cm

6 363,22 zł brutto


5 173,35 zł netto
Opis

Dodaj odrobinę wyrafinowanego stylu do domu z tą fascynującą dekoracją ścienną.
Fontanna ścienna „ściana wody” to nie tylko wspaniała wartość, ale również łatwa w obsłudze i konfiguracja fontanna wodna.

Więcej szczegółów

PWF0477 /5616857903

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 150 cm do 200 cm
MateriałPolyresin
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaŚciany wodne

Opis

Fontanna,kaskada fala "Wyle" H 170 cm

Kaskady wody delikatnie spływające w dół po jednej ścianie tej fontanny tworzą hipnotyzujący i piękny efekt. Wykonana została z polerowanej stali nierdzewnej i jest dostarczana w komplecie z pompą 4000 l/h i nadaje się do użytku zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz(najlepiej w osłoniętym miejscu. Przewody ukryte są w środku fontanny i wychodzą z tyłu aby połączyć je z pompą. Fontanna jest wytrzymała i posiada 12-sto miesięczną gwarancję. Należy ją czyścić środkiem do czyszczenia stali nierdzewnej. Stalowa podstawa w komplecie, jeśli chcesz możesz ją wypełnić np. kamykami.
Należy pamiętać że misa ze stali nierdzewnej, przedstawiona na zdjęciu, nie jest wliczona w cenę

Wymiary:
wys. całkowita: 170cm(5ft 7”)
szer.: 35cm(1ft 2”)

Czy potrzebny jest zbiornik?
Cena obejmuje tylko fontannę i pompę. Jednakże jeśli chcesz umieścić fontannę w stawie, najprawdopodobniej będziesz potrzebować zbiornika.
Możemy dostarczyć również szczotkowaną misę ze stali nierdzewnej przeznaczoną do postawienia na ziemi, lub zbiornik wykonany w 100% z tworzywa sztucznego nadającego się do recyklingu, FiniaTM zaprojektowany tak, aby wkopać go w ziemię. Nasza fontanna może być postawiona sama w misie ze stali nierdzewnej, na przeznaczonych do tego betonowych blokach, albo w plastikowym zbiorniku, jednakże zalecamy zakup naszego opcjonalnego zestawu adaptera dla śrub fontanny w celu umieszczenia jej w wybranym miejscu i wyrównania.

 
 

 

ZB. ZE STALI NIERDZEWNEJ 50 CM X 50 CMFINIA 1000

 

 
 

30 innych produktów w tej samej kategorii: