Fontanna ogrodowa, Woda i sadzonki, LED, 78 cm

2 707,68 zł brutto


2 201,36 zł netto
Opis

Ta nowoczesna funkcja wody efekt kamienia z pewnością będzie doskonałym dodatkiem do Twojego domu lub w ogrodzie

Więcej szczegółów

PWF3687

Parametry

Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaWodospady

Opis

H78cm  Fontanna 78cm Woda i sadzonki z Led

Ta nowoczesna funkcja wody efekt kamienia z pewnością będzie doskonałym dodatkiem do Twojego domu lub w ogrodzie, i na pewno doda poczucie minimalistycznego stylu w każdym otoczeniu. Ten doskonale zaprojektowany kawałek doda współczesności do każdego ogrodu, oraz biur i innych pomieszczeń o eleganckim wyglądzie. W komplecie z pompą, będziesz w stanie uruchomić tą fontannę w krótkim czasie. Jest całkowicie samowystarczalne, więc wszystko co musisz zrobić, to dodać wody. Dzięki zintegrowanej donicy, ten wszechstronna funkcja  przyniesie trochę życia i koloru do patia i tarasu, a nawet może być stosowany w pomieszczeniach zamkniętych. Dodane światła LED w miseczkach sprawiają, że ​​ta funkcja jest piękna w dzień i wspaniała w nocy, oświetlając dopływ wody do zbiornika.

cechy
Wykonane z wysokiej jakości polyresin
Zintegrowana  donica - sekcja górna sadzenia jest świetna do dodawania własnych doniczek, sadzenia ziół lub do napełniania z ulubionymi roślinami .
Całkowicie autonomiczna - to praktyczna funkcja wody może być w dowolnym miejscu w domu lub w ogrodzie, bez konieczności kopania lub zakupu zewnętrznego zbiornika
UV i odporne na mróz - zwiększona trwałość produktu
Diody LED - oświetlają funkcję wody, dzięki czemu można cieszyć się nią w ciągu dnia i nocy
Nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz
W komplecie z pompą

specyfikacja
78cm Wysokość (2R 6½in)
Szerokość 49cm (1 stopa 7¼in)
42cm Głębokość (1 stopa 4½in)


Pompa z 10m (32 '9.7 ") dostarczonym kablem

trwała konstrukcja
Ten uderzającą cechą wody została starannie wykonana z żywicy, dzięki czemu jest odporna na działanie promieni UV i mróz, idealna do pracy w ogrodzie przez cały rok.

30 innych produktów w tej samej kategorii: