Fontanna ogrodowa Wir, wysokość 115 cm

5 900,31 zł brutto


4 797,00 zł netto
Opis

Ta uderzająca fontanna na pewno zachwyci wszystkich gości Twojego ogrodu. Nowoczesny projekt – fontanna może poszczycić się gładką kulą na szczycie trójkątnej podstawy, która została pięknie skręcona.Wykonana z kamienia szarego, który jest bardzo wytrzymały, a ponadto została ręcznie wykończona, co zapewnia wysoką jakość produktu.

Więcej szczegółów

PWF10192 /5804914110

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 150 cm do 200 cm
MateriałKamień
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaPozostałe fontanny, kaskady

Opis

Fontanna,kaskada Swirl H 115 cm

Ta uderzająca fontanna na pewno zachwyci wszystkich gości Twojego ogrodu. Nowoczesny projekt – fontanna może poszczycić się gładką kulą na szczycie trójkątnej podstawy, która została pięknie skręcona.
Wykonana z kamienia szarego, który jest bardzo wytrzymały, a ponadto została ręcznie wykończona, co zapewnia wysoką jakość produktu. Fontanna posiada wewnętrzny zbiornik i może trwać w ogrodzie przez całe życie, a w czasie pokryje się naturalną patyną.

Fontanna została wykonana w całości z kamienia szarego będzie wytrzymałym i trwałym elementem ogrodu. Kamień szary jest doskonałym materiałem do realizacji drobnych szczegółów i skomplikowanych kształtów. Po odlaniu formy, wszystkie fontanny Massarelli są ręcznie wykańczane przez wykwalifikowanych rzemieślników, dzięki czemu otrzymujemy tak wspaniałą fontannę.

Cechy:
- wspaniały design, fontanna jest skręcona niczmy korkociąg, a na górze ustawiona została polerowana kula,
- całkowicie autonomiczna, zatem nie ma potrzeby kupowania dodatkowego zbiornika,
- ręcznie wykończona przez wykwalifikowanych rzemieślników, aby zapewnić wysoką jakość produktu,
- trwała konstrukcja kamienia, która jest wytrzymała i bardzo trwała.

Dane techniczne:
wys. 115cm,
szer. 31cm,
waga. 102 kg.

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: