Fontanna ogrodowa, Trzy Aniołki, żywica, wysokość 110 cm

2 436,90 zł brutto


1 981,22 zł netto
Opis

Ta elegancka fontanna została stworzona z żywicy organicznej, choć wygląda jakby była zrobiona z kości słoniowej. Delikatna fontanna emanuje aurą zamożności i luksusu w Twoim ogrodzie lub w domu i na pewno stanie się imponującym centrum miejsca w którym zdecydujesz się ją postawić.  

Więcej szczegółów

PWF6032 /5740876902

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 100 cm do 150 cm
MateriałPolyresin
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaPostacie

Opis

Fontanna "Trzech cherubinów"110 x 80 x 70 cm

Ta elegancka fontanna wodna przedstawia trzech aniołów i wygląda jakby była stworzona z kości słoniowej, w rzeczywistości jednak powstała z wysokiej jakości żywicy organicznej. Ten delikatny dodatek emanuje aurą bogactwa i luksusu i będzie idealnie wyglądać w Twoim domu czy ogrodzie, gdzie na pewno będzie stanowić wspaniały punkt kontaktowy. Fontanna zdecydowanie ożywi każde miejsce w którym się znajdzie.

Cechy:
- w pełni samodzielna, nie wymaga dodatkowego zbiornika
- nadaje się do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń,
- odporna na promienie UV i mróz,
- wykonana z żywicy organicznej.
Fontanna wygląda jakby była wykonana z kości słoniowej, jednak powstała ona z żywicy organicznej, która jest materiałem lekkim, trwałym i bardzo wytrzymałym. Pozwala to na łatwy montaż pomimo wysokości fontanny, a jednocześnie gwarantuje że wytrzyma każdą pogodę.

Woda wypływa ze zbiornika ukrytego wewnątrz fontanny i jest pompowana na górę, skąd rozlewa się delikatnie po fontannie, aby znów wpaść do zbiornika pod cherubinami, skąd znów jest przepompowywana na górę.

Dźwięk delikatnie płynącej wody, wraz z spokojnymi cherubinami, na pewno pozytywnie wpłynie na otoczenie w którym się znajdzie.

Dane techniczne:
- wys. 110cm,
- szer. 80cm,
- głębokość. 70cm,
- w zestawie pompa oraz 10m kabla zasilającego.

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: