Fontanna ogrodowa trójpoziomowa, LED, wysokość 75 cm

1 353,77 zł brutto


1 100,63 zł netto
Opis

Przenieś odrobinę rustykalnego uroku do ogrodu dzięki tej wspaniałej fontannie. Wygląda ona jakby była stworzona z prawdziwego drewna, w rzeczywistości jednak została wykonana z żywicy organicznej, odpornej na mróz i promieniowanie UV.

Więcej szczegółów

PWF3813 /5718124913

Dostępny

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałPolyresin
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaDrzewa, kwiaty

Opis

Fontanna,kaskada trójpoziomowa,LED, H 75 cm

Poniżej film przedstawiający zasadę działania  fontanny

Przenieś odrobinę rustykalnego uroku do ogrodu dzięki tej wspaniałej fontannie. Wygląda ona jakby była stworzona z prawdziwego drewna, w rzeczywistości jednak została wykonana z żywicy organicznej, odpornej na mróz i promieniowanie UV. Woda spływa przez trzy poziomy, aby później wpłynąć do ostatniego zbiornika, aby znów została przepompowana na samą górę fontanny. Fontanna jest całkowicie samodzielna – nie potrzeba dodatkowego zbiornika i możesz ją ustawić gdzie tylko zechcesz!

Ta wspaniała fontanna będzie na pewno idealnym dodatkiem do Twojego ogrodu czy domu. Wykonana została w całości z żywicy organicznej, która jest odporna na promieniowanie UV i mróz. To sprawa że fontanna jest doskonała do używania na zewnątrz bez względu na pogodę i bez obawy przed uszkodzeniem przez mróz, czy tez odbarwieniem przez promienie słoneczne.

Cechy:
- całkowicie samodzielna, w komplecie z wewnętrznym zbiornikiem, można ją ustawić gdziekolwiek zechcesz,
- nadaje się do użytku wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz,
- trwała konstrukcja wykonana z żywicy organicznej, odpornej na mróz oraz promieniowanie UV,
- w zestawie trzy lampy halogenowe – idealnie wygląda również w nocy,
- rustykalny styl, fontanna została tak zaprojektowana, aby wyglądać jakby została wycięta z bali, dzięki czemu jest idealnym dodatkiem do naturalnych ogrodów.

Dane techniczne:
wys. 74,5cm,
szer. 39cm,
głębokość. 39 cm,


W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: