Fontanna ogrodowa, Ściana wodna, wysokość 170 cm

6 498,61 zł brutto


5 283,42 zł netto
Opis

Dodaj odrobinę wyrafinowanego stylu do domu z tą fascynującą dekoracją ścienną.
Fontanna ścienna „ściana wody” to nie tylko wspaniała wartość, ale również łatwa w obsłudze i konfiguracja fontanna wodna.

Więcej szczegółów

PWF0271 /6760378290

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 150 cm do 200 cm
MateriałStal nierdzewna
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaŚciany wodne

Opis

Fontanna Ściana wodna "Pionowa ,,H 170 cm

Kaskady wody spływające delikatnie w dół po obu stronach tej ściany wodnej tworzą piękny, hipnotyzujący efekt. Wykonana z polerowanej stali nierdzewnej, jest dostarczana w komplecie z pompą 4000 l/h i może być instalowana w stawie lub basenie żwirowym. Przewody są ukryte w środku fontanny(ściany mają ok 6cm grubości) i wychodzą z tyłu(w podstawie) do połączenia z pompą. Fontanna jest wytrzymała i posiada 12-sto miesięczną gwarancję. Należy czyścić ją środkiem do czyszczenia stali nierdzewnej.

Wymiary:
Wys. 170cm
Szer. 37,5cm

Czy potrzebuję zbiornika?
Cena obejmuje tylko fontannę i pompę. Nie zawiera zbiornika widocznego na zdjęciu. Jednakże jeśli chcesz umieścić fontannę w stawie, najprawdopodobniej będziesz potrzebować zbiornika.
Możemy dostarczyć również szczotkowaną misę ze stali nierdzewnej przeznaczoną do postawienia na ziemi, lub zbiornik wykonany w 100% z tworzywa sztucznego nadającego się do recyklingu, zaprojektowany tak, aby wkopać go w ziemię. Nasza fontanna może być postawiona sama w misie ze stali nierdzewnej, na przeznaczonych do tego betonowych blokach.


30 innych produktów w tej samej kategorii: