Fontanna ogrodowa Massarelli, Wodospad Canyon, LED, wysokość 61 cm Zobacz większe

Fontanna ogrodowa Massarelli, Wodospad Canyon, LED, wysokość 61 cm

5 100,80 zł brutto


4 146,99 zł netto
Opis

Massarelli są synonimem wysokiej jakości produktów, i z Canyon Falls Fontanną nie jest inaczej. Wygląda  to, jakby mogła być prosto z westernu, piękną skałą, ale na szczęście bez pistoletów dżwigajacych przez kowbojów lub toporów władajacych przez rdzennych Amerykanów.

Więcej szczegółów

PWF10060

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałKamień
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaKaskady wielopoziomowe

Opis

Fontanna Massarelli Cascading Canyon Falls,LED,H61cm

Massarelli są synonimem wysokiej jakości produktów, i z Canyon Falls Fontanną nie jest inaczej. Wygląda to, jakby mogła być prosto z westernu, piękną skałą, ale na szczęście bez pistoletów dżwigajacych przez kowbojów lub toporów władajacych przez rdzennych Amerykanów. To jednak woda, która delikatnie kaskadami spływa w dół w środku, tworząc wspaniały i uspokajający efekt. Została ona ręcznie uformowana przez mistrzów, którzy przyczynili się do zapewnienia takiego wykończenia na wysokim poziomie.

Opis

- Mocna konstrukcja kamienna będzie trwać piękna,(konglomerat kamienia i betonu)
- Funkcja będzie wyglądać lepiej z upływem czasu, pokrywając się wspaniałą patyną
- Nie wymaga montażu - bez zamieszania i bałaganu
- Bardzo niskie koszty utrzymania - tylko się cieszyć
- Ręcznie wykończone i ręcznie formowane przez rzemieślników dla uzyskania jak najlepszej jakości
- LED - kreują piekny spektakl w nocy

Odlew z kamienia jest doskonałym sposobem na uzyskanie wyraźnych szczegółów i skomplikowanych kształtów elementów kamiennych , co pozwala na większą różnorodność wzornictwa. Aby otrzymac wspaniałą dekorację, każdy element z dbałością jest ręcznie wykończony i nadzorowany przez rzemieślników. Delikatne kształty dodają klasy do fontanny, co czyni ją prawdziwym,centralnym punktem do ogrodu. Można powiedzieć, że Massarelli są liderami w branży kamieniarskiej ; jest to wpisane w każdym starannym liściu i każdej delikatnej krzywej. Jakość jest hasłem dla Massarelli, jak to miało miejsce przez ponad czterdzieści lat, a staranność wtedy była taka sama jak i teraz. Niech ta wspaniała fontanna stanie się firmową wizytówką w ogrodzie, i nauczy kochać wspaniałe wzory Massarelli użytkownika.

Specifikacja

- L 51cm (1ft 8in) x W 53cm (1ft 8¾in) x H 61cm (2ft)

Wraz z pompą

30 innych produktów w tej samej kategorii: