Fontanna ogrodowa Massarelli, Śpiewające Ptaki, LED, wysokość 95 cm Zobacz większe

Fontanna ogrodowa Massarelli, Śpiewające Ptaki, LED, wysokość 95 cm

4 461,21 zł brutto


3 627,00 zł netto
Opis

Fontanna ta jest charakterystyczna dla designu  rodziny Massarelli. Te małe,wesołe ptaki w rzedzie  na szczycie tej pięknie ozdobnej fontanny przyniosą charakteru i uroku do Twojego ogrodu. Jakość fontanny mówi sama za siebie stylem i rzemiosłem.

Więcej szczegółów

PWF10055

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałKamień
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaZwierzęta

Opis

Fontanna Massarelli Singing Birds Fountainette, LED, H95cm

Fontanna ta jest charakterystyczna dla designu rodziny Massarelli. Te małe,wesołe ptaki w rzedzie na szczycie tej pięknie ozdobnej fontanny przyniosą charakteru i uroku do Twojego ogrodu. Jakość fontanny mówi sama za siebie stylem i rzemiosłem. Nie ma nic lepszego niż miękki dźwięk fontanny, aby przynieść spokój na swojej zewnętrznej przestrzeni.

Opis

- Kamienna konstrukcja - sprawia że jest mocny i wytrzymały i jednocześnie pięknie wykonany design,(konglomerat kamienia i betonu)
- Tylko zyskuje z wiekiem - rozwija się wspaniała antyczna patyna
- Nie wymaga montażu - rozpocznij korzystanie z funkcji wody natychmiast, bez meczarni składania najpierw
- Bardzo niskie koszty utrzymania - nie wymagana stałej uwagi
- Ręcznie wykończone i ręcznie formowane przez rzemieślników ekspertów, aby zapewnić najlepszą jakość
- Samowystarczalna - nie ma potrzeby zbiornika
- LED - Kreuja piekny spektakl nocą .

Odlew z kamienia jest doskonałym sposobem na uzyskanie wyraźnych szczegółów i skomplikowanych kształtów elementów kamiennych , co pozwala na większą różnorodność wzornictwa. Aby otrzymac wspaniałą dekorację, każdy element z dbałością jest ręcznie wykończony i nadzorowany przez rzemieślników. Delikatne kształty dodają klasy do fontanny, co czyni ją prawdziwym,centralnym punktem do ogrodu. Można powiedzieć, że Massarelli są liderami w branży kamieniarskiej ; jest to wpisane w każdym starannym liściu i każdej delikatnej krzywej. Jakość jest hasłem dla Massarelli, jak to miało miejsce przez ponad czterdzieści lat, a staranność wtedy była taka sama jak i teraz. Niech ta wspaniała fontanna stanie się firmową wizytówką w ogrodzie, i nauczy kochać wspaniałe wzory Massarelli użytkownik

Specyfikacja

H 95cm (3ft 1½in) x D 36cm (1ft 2½in)

Wraz z pompą

30 innych produktów w tej samej kategorii: