Fontanna ogrodowa Maleda, basen dla ptaków, wysokość 71 cm

947,60 zł brutto


770,40 zł netto
Opis

Ta elegancka fontanna została stworzona z żywicy organicznej, choć wygląda jakby była zrobiona z kości słoniowej. Delikatna fontanna emanuje aurą zamożności i luksusu w Twoim ogrodzie lub w domu i na pewno stanie się imponującym centrum miejsca w którym zdecydujesz się ją postawić.  

Więcej szczegółów

PWF6009 /5730246189

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałPolyresin
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaFontanny klasyczne

Opis

Fontanna,kaskada"Maleda"H 71 cm

Elegancka fontanna, kunsztownie wykonana, wygląda jakby była zabytkową fontanną, jednakże jest ona stworzona z żywicy organicznej, która jest nowoczesnym materiałem. To niezwykłe arcydzieło z pewnością wprowadzi odrobinę wyrafinowania do domu lub ogrodu i z pewnością stanie się imponującym punktem kontaktowym w każdym otoczeniu.


Fontanna „Maleda” będzie wspaniałym dodatkiem do Twojego ogrodu, gdzie będziesz móc oglądać wodę podczas jej łagodnego przepływu z górnego poziomu do zbiornika poniżej. Ta wspaniała fontanna wygląda jakby była odlana z żelaza, posiada ona pięknie wykończenie. W rzeczywistości jednak, została ona wykonana z żywicy organicznej, która jest lekka, wytrzymała i trwała, co pozwala na łatwy montaż, przy jednoczesnym zapewnieniu że wytrzyma ona każdą pogodę.

Cechy:
- wykonana z wysokiej jakości żywicy organicznej,
- w pełni samodzielna, nie wymaga dodatkowego zbiornika,
- odporna na promieniowanie UV i mróz,
- nadaje się do użytku na zewnątrz.

Woda wypływa ze zbiornika ukrytego wewnątrz fontanny i jest przepompowywana na samą górę, skąd delikatnie spływa do zbiornika poniżej, gdzie jest gotowa do rozpoczęcia swojego cyklu od nowa. Ta urocza fontanna wraz z delikatnym dźwiękiem płynącej wody jest idealnym dodatkiem do ogrodu, gdy chcesz zaprosić naszych pierzastych przyjaciół z powrotem, a dodatkowo fontanna ożywia każde otoczenia w którym się znajdzie.

Dane techniczne:
- wys. 89cm,
- szer. 51cm,
- głębokość. 51cm,
- w zestawie z pompą oraz 10 metrami kabla.

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: