Fontanna ogrodowa, kaskada wodna Dzban Koloseum wraz ze światłami, wysokość 79 cm

1 895,33 zł brutto


1 540,92 zł netto
Opis

Przedstawiające trzy żywiczne dzbany z starodawnym terakotowym wykończeniem oparte o ceglaną ścianę, ta fontanna będzie wyglądać świetnie ustawiona w kącie ogrodu lub patio. Wykonana z wysokiej jakości żywicy poliestrowej wraz z wbudowanymi nisko napięciowymi światłami halogenowymi, ta piękna, sielska fontannaWięcej szczegółów

PWF0416 /5560453708

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałPolyresin
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaDzbany, wiadra

Opis

Dzban Koloseum wraz z światłami 
 

Ta piękna dekoracja, przedstawiająca trzy dzbany wraz z światłami, została pięknie wyrobiona i zaprojektowana aby wyglądać i czuć niemal tak jak prawdziwe, naturalne gliniane dzbany ułożone pod ceglaną ścianą. Odpocznij przy dźwięku wody łagodnie przepływającej przez fontannę, dodającą rzeczywiste uczucie spokoju do każdego otoczenia w którym zostanie umieszczona.
  

Przedstawiające trzy żywiczne dzbany z starodawnym terakotowym wykończeniem oparte o ceglaną ścianę, ta fontanna będzie wyglądać świetnie ustawiona w kącie ogrodu lub patio. Wykonana z wysokiej jakości żywicy poliestrowej wraz z wbudowanymi nisko napięciowymi światłami halogenowymi, ta piękna, sielska fontanna Dzban z Koloseum jest lekka, wytrzymała i długotrwała oraz z pewnością wygląda wspaniale podświetlona podczas dnia lub nocy.

Cechy

    Wykonanie z wysokiej jakości żywicy poliestrowej
    Odporność na promieniowanie UV i mróz - brak wymogu dodatkowego zbiornika
    Nisko napięciowe światła halogenowe oświetlają dekorację, pozwalając na cieszenie się nią podczas dnia i nocy
    Odpowiedni dla użytku wewnętrznego i zewnętrznego

Łącząc klasyczny wygląd i nowoczesne techniki wytwarzania, żywica poliestrowa jest zarówno odporna na mróz jak i promieniowanie UV zapewniając ochronę przed elementami środowiskowymi. Każdy dzban ma własne halogenowe światło reflektora wewnątrz podświetlające wnętrze dzbana, tworząc atrakcyjny świetlny efekt, który będzie magicznie wyglądał w twoim ogrodzie nocą.

Specyfikacja

    Wysokość 79 cm
    Szerokość 63 cm
    Głębokość 56 cm
    Pompa z dołączonym 10 m kablem

Po prostu wyjmij dekorację z pudełka, połącz ją ze źródłem zasilania, dodaj wody i w przeciągu kilku minut będziesz miał relaksacyjny, nowoczesny dodatek do twojego ogrodu lub domu.
 

Łatwy montaż.
Produkt solidnie wykonany na rynek niemiecki, angielski
Gwarancja 2 lata.

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: