Fontanna ogrodowa, kaskada, stal nierdzewna i Corten, LED, wysokość 174 cm

5 196,75 zł brutto


4 225,00 zł netto
Opis

Powierzchnia na wzór płatków

Ta dekoracyjna powierzchnia na wzór płatków daje powierzchni dodatkową teksturę; Projekt pozwala na wytworzenie rdzy corten nad płatkami, lecz wciąż jest wyraźnie widoczna. Płatki również sterują wodą w inne, interesujące drogi będąc odrobinę podwyższone.

Więcej szczegółów

PWF8564A /5552890476

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 150 cm do 200 cm
MateriałCorten
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaŚciany wodne

Opis

Zwietrzała ściana wodna wykonana ze stali nierdzewnej i Cortenu wraz z światłami 1,74 m

 Ta fontanna wodna na początku wygląda podobnie do wielu innych sferycznych dekoracji wodnych. Lecz już po paru dniach użytku wytworzy ona rdzo-podobną powierzchnię która jest również warstwą ochronną. Warstwa ta ochroni przed dalszą korozją oraz jest w pełni unikalna, więc żadne dwie fontanny nie są takie same. Skomplikowany wzór płatków pozostaje widzialny po wytworzeniu rdzy. Razem z pompą, będziesz mógł uruchomić tą fontannę od zaraz. Jest autonomiczna, więc jedyne co potrzebujesz zrobić do dodać wody. Została wykończona wbudowanymi światłami LED które ożywiają dekorację w nocy, pięknie podświetlając spływającą wodę.

Specyfikacja

 
    Ogólna wysokość (wraz z zbiornikiem): 1,745 cm
    Ogólna szerokość: 61 cm
    Głębokość ściany: 10 cm
    Wysokość zbiornika: 23 cm
    Głębokość zbiornika: 26 cm
    Długość kabla: około 8 m
    Moc pompy: 40 w


Cechy

 
    Stal corten - tworzy stabilną, samo-ochronną rdzę, która nie potrzebuje malowania oraz zarządzania, zapewniając modny estetyczny wygląd bez wpływu na stabilność architektoniczną
    Rama ze stali nierdzewnej - wytrzymała rama stwarzająca piękny kontrast ze stalą corten
    Powierzchnia na wzór płatków - wspaniała dekoracja, która pozostaje na widoku poprzez rdzę
    Wyjątkowo światła LED - Zmienne kolorowe światła LED. Powolna zmiana koloru pomiędzy czerwonym, niebieskim, zielonym i purpurowym
    Pompa zawarta - nie ma potrzeby zakupu
    Autonomiczny zbiornik

Stal Corten - Powierzchnia rdzy z warstwą ochronną

Corten jest rodzajem stali która naturalnie wietrzeje pod wpływem czasu i buduje atrakcyjną rdzę wraz z warstwą ochronną. Jest to paradoks, gdyż pomimo bycia zardzewiała w pewnym stopniu, powierzchnia posiada ochronę przed dalszą korozją. Inaczej ujmując, pozwolono rozwijać się rdzy aby utworzyć warstwę ochronną. Ta ochronna wytwarza się pod wpływem elementów aktywnych w stopie stali. Ciągle się odnawia pod wpływem wody i tlenu.

Powierzchnia na wzór płatków

Ta dekoracyjna powierzchnia na wzór płatków daje powierzchni dodatkową teksturę; Projekt pozwala na wytworzenie rdzy corten nad płatkami, lecz wciąż jest wyraźnie widoczna. Płatki również sterują wodą w inne, interesujące drogi będąc odrobinę podwyższone.

Rama ze stali nierdzewnej - stop 304

Rama ze stali nierdzewnej elegancko otacza ścianę ze stali corten. Istnieje piękny kontrast pomiędzy nierdzewną stalą i stalą corten. Odbłyskowe właściwości ramy wzmacniają podświetlenie LED w nocy.


Wyjątkowo jasne światła LED - zmienno-kolorowe

Różnokolorowe światła umieszczone są w dolnej części ściany aby podświetlać opadająca wodę. Powoli zmieniają się pomiędzy kolorem czerwonym, zielonym i purpurowym stwarzając zachwycający spektakl nocny.

Proces rdzewienia

Zdjęcia powyżej ukazują dekorację na początku procesu i podczas tworzenia rdzy. Dotrze do Państwa z błyskiem stali, podobnym do innych fontann wykonanych z nierdzewnej stali. Jeśli pragniesz możesz przyspieszyć proces rdzewienia używając szmatki poprzez pocieranie powierzchni solą lub/i octem. Jednakże oczywiście rama wciąż utrzyma swój błyszczący wygląd. Dodatkowe informacje:

Łatwy montaż
Produkt solidnie wykonany na rynek niemiecki,angielski
Gwarancja 2 lata

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: