Fontanna ogrodowa, kaskada Piramida Azteków

2 978,46 zł brutto


2 421,51 zł netto
Opis

Niezaprzeczalnie piękna fontanna, pozwól Piramidzie Azteków pokazać twoim gościom twój kreatywny i twóczy styl. Delikatne kaskady wody na warstwach łupków przyniosą spokój i ciszę do każdej przestrzeni oraz będą stanowić punkt centralny dla domu lub ogrodu. Klasyczny wygląd i piękne kolory fontanny będą błyszczeć w każdym miejscu i nie pozostawią wątpliwości co do twojego wyrafinowanego gustu.

Więcej szczegółów

PWF8496 /5485229046

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
Materiałłupek
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaKaskady wielopoziomowe

Opis

Fontanna , kaskada Piramida Azteków

Cechy
    Wykonana z pięknego, naturalnego łupka - piękna, trwała i odporna na pogodę
    Pompa w zestawie - z szybkością 450 litrów na godzinę
    Światła LED - oświetlają fontannę w nocy, tworząc wspaniały spektakl
    W pełni samodzielny zbiornik - nie trzeba nic dokupić

Dane techniczne
    Szerokość: 57cm  
    Głębokość: 57cm
    Wysokość: 51cm  
    Pompa z kablem 10m w zestawie

Atrakcyjny wygląd piramidy
Konstrukcja piramidy, która odzwierciedla te z czasów Azteków wykonana jest z pieknego, naturlanego łupka i pozwala wodzie na spływanie warstwa po warstwie tworząc delikatny strumień. Stwórz sztukę i majestat w ogrodzie z Piramidą Azteków. Każda fontanna będzie unikalna ze względu na indywidualny wygląd łupków, które różnią się wzorem.

Światła LED
Światła LED dodają spektrum światła do fontanny, szczególnie w nocy, jak woda łapie światło. Delikatny spadek wody z poziomu na poziom będzie błyszczeć w blasku ukazując nowe oblicze dekoracji.

Wszechstronna i przyjazna dla użytkownika
Do zasilenia fontanny wykorzystuje się kabel o długości 10m, co oznacza, że można go łatwo umieścić w dowolnym miejscu, tam gdzie potrzebujesz. Wbudowany zbiornik oznacza brak konieczności zakopywania go, więc obędzie się bez przekopywania twojego ogrodu. Wystarczy umieścić ją w wyznaczonym miejscu i cieszyć się mądrym zakupem. Fontanna ta może być również używana wewnątrz, dzięki czemu masz jeszcze większy wybór co do miejsca, w którym ją postawisz.

Fontanna jest wykonana ze stali ocynkowanej, która jest bardzo wytrzymała. Została specjalnie przygotowana tak, aby uniknąć korozji. Wykonanie jest trwałe i bardzo trudne do zarysowania, co oznacza, że przez cały czas będzie wyglądać świetnie.

 

Dodatkowe informacje:
Łatwy montaż
Produkt solidnie wykonany na rynek niemiecki,angielski
Gwarancja 2 lata

30 innych produktów w tej samej kategorii: