Fontanna ogrodowa Kamienna Rzeka z podświetleniem LED, wysokość 103 cm

3 384,63 zł brutto


2 751,73 zł netto
Opis

Solidna konstrukcja tej fontanny zapewnia, że wytrzyma ona próbę czasu. Została ona wykonana z prawdziwej żywicy i kamienia.Aby zainstalować fontannę umieść ją gdzie sobie życzysz, podłącz wąż do pompy i gotowe. Wysoka jakość konstrukcji, naturalny wygląd kamienia, piękny i niepowtarzalny design. 

Więcej szczegółów

PWF6031 /5740812710

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 100 cm do 150 cm
MateriałPolyresin
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaKaskady wielopoziomowe

Opis

Fontanna"Potok"H 103 x W 70 x D 45, LED

To arcydzieło zostało znakomicie wykonane i zaprojektowane tak, aby wyglądało jakby zostało wykonane przez samą naturę. Zrelaksuj się patrząc na wodę, która przepływa w dół przez kilka podświetlonych pni drzew i wpływa do basenu poniżej, dając prawdziwe uczucie spokoju w każdym miejscu w którym się znajdzie.

Cechy:
- w pełni samodzielna, nie wymaga dodatkowego zbiornika
- nadaje się do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń,
- odporna na promienie UV i mróz,
- wykonana z żywicy organicznej,
- diody LED, dzięki którym fontanna świeci w nocy.

Ta fantastyczna fontanna wygląda jakby powstała z prawdziwego drewna, w rzeczywistości jednak została wykonana z wysokiej jakości żywicy organicznej, dzięki czemu jest lżejsza, trwalsza i bardziej wytrzymała, a ponadto jest odporna na promieniowanie UV oraz mróz. Fontanna została starannie wykończona, tak że posiada nawet fakturę drewna, jakby została ukształtowana przez czas.
Diody LED, znajdujące się na każdej kondygnacji, nie tylko podświetlają fontannę, ale również rozjaśniają wodę, dzięki czemu tworzy ona wspaniały spektakl.

Dane techniczne:
- wys. 103cm,
- szer. 70cm,
- głębokość. 45cm,
- w zestawie pompa oraz 10m kabla zasilającego.

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: