Fontanna ogrodowa Granitowa Para, efekt deszczu, polyresin, LED, wysokość 115 cm

2 965,04 zł brutto


2 410,61 zł netto
Opis

Solidna konstrukcja tej fontanny zapewnia, że wytrzyma ona próbę czasu. Została ona wykonana z prawdziwej żywicy i kamienia.Aby zainstalować fontannę umieść ją gdzie sobie życzysz, podłącz wąż do pompy i gotowe. Wysoka jakość konstrukcji, naturalny wygląd kamienia, piękny i niepowtarzalny design. 

Więcej szczegółów

PWF5100 /6671996271

Dostępny

Parametry

WymiarOd 100 cm do 150 cm
MateriałPolyresin
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaPostacie

Opis

Fontanna"Zakochani w deszczu"H 115 cm LED

Ta nowoczesna fontanna z eleganckimi, smukłymi liniami została pięknie, ręcznie, wykonana z wysokiej jakości żywicy organicznej, dzięki czemu jest ona odporna na promieniowanie UV oraz mróz. Dzięki wbudowanej diodzie LED, fontanna ta z pewnością stanie się wspaniałym widowiskiem zarówno w dzień, jak i w nocy. Fontanna, z pewnością, wniesie odrobinę życia do domu lub ogrodu, tworząc świetny punkt kontaktowy gdziekolwiek zdecydujesz się ją postawić.

Ta piękna figurka wygląda jakby była znakomicie wykonana z kamienia, w rzeczywistości jednak powstała ona z żywicy organicznej, która jest lekka, wytrzymała i bardziej praktyczna niż kamień.
Ta elegancka fontanna będzie świetnie wyglądać zarówno w dzień, jak i w nocy; zwłaszcza w nocy, gdy będzie oświetlana przez diodę LED, a woda będzie spokojnie przepływać przez fontannę, rzucając magiczny, hipnotyzujący blask, przy którym można się zrelaksować.

Cechy:
- wykonana z wysokiej jakości żywicy organicznej, odpornej na promieniowanie UV i mróz,
- ekologiczne diody LED, dzięki którym fontanna jest oświetlana, co pozwala cieszyć się nią również w nocy,
- w pełni samodzielna, nie wymaga dodatkowego zbiornika,
- nadaje się do użytku wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz.

Dane techniczne:
- wys. 115cm,
- szer. 35cm,
- głębokość 25cm,
- pompa oraz 10m kabla. 

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: