Fontanna ogrodowa Głowa Buddy, efekt kamienia, LED, wysokość 53 cm

1 902,81 zł brutto


1 547,00 zł netto
Opis

Zmień swój ogród w piękną, medytacyjną przestrzeń, dzięki tej fontannie przedstawiającej głowę Buddy. Spokojny wyraz twarzy Buddy stanie się wspaniałym dodatkiem do ogrodu. Strumienie wody wypływające z góry głowy spływają w dół do ukrytego zbiornika poniżej.

Więcej szczegółów

PWF10102

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałPolyresin
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaPostacie

Opis

Fontanna,kaskada Głowa Buddy LED,H 53 cm

Zmień swój ogród w piękną, medytacyjną przestrzeń, dzięki tej fontannie przedstawiającej głowę Buddy. Spokojny wyraz twarzy Buddy stanie się wspaniałym dodatkiem do ogrodu. Strumienie wody wypływające z góry głowy spływają w dół do ukrytego zbiornika poniżej. Fontanna wygląda szczególnie pięknie w nocy, gdy jest oświetlona przez diody LED. Została wykonana z żywicy organicznej, która jest lekka, wytrzymała, a ponadto odporna na mróz i promieniowanie UV, dzięki czemu jest idealna do stosowania na zewnątrz przez cały rok.

Zainspirowana buddyjską nauką, fontanna ta wniesie odrobinę spokoju do każdego ogrodu. Budda jest jestem z największych myślicieli w historii, który za ideał uznał głównie medytację i spokój, jako drogę do osiągnięcia stanu nirwany. Dziś buddyzm jest wciąż popularną praktyką filozoficzną, obecny na całym świecie, a teraz możesz wprowadzić odrobinę stylu buddyjskiego do swojego ogrodu.

Cechy:
- oryginalny, duchowny design, dzięki któremu fontanna staje się elementem przyciągającym wzrok,
- w zestawie z oświetleniem LED, które zmienia kolor i jest ukryte pod szklaną kulą, aby oświetlać fontannę i cały ogród,
- wysoka jakość żywicy organicznej, która jest trwała i lekka dzięki czemu możesz ją ustawić gdzie tylko zechcesz,
- odporna na promieniowanie UV i mróz, dzięki czemu jest idealna do użytkowania na zewnątrz przez cały rok,
- w pełni samodzielna – nie wymaga dodatkowego zbiornika.

Dane techniczne:
wys. 53cm,
szer. 37cm,
głębokość. 35cm,
w zestawie 10 metrów kabla.

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: