Fontanna ogrodowa Cztery Granitowe Misy, LED, wysokość 80 cm

2 638,35 zł brutto


2 145,00 zł netto
Opis

Wykończ nowoczesny ogród dzięki tej wspaniałej fontannie wodnej. Woda spływa po czterech poziomach, stworzonych z misek, a następnie wpływa do wewnętrznego zbiornika, skąd zawraca na górę. Cztery misy swoją teksturą przypominają granit, natomiast cokół, na którym spoczywają, wygląda jak gładki, polerowany kamień.

Więcej szczegółów

PWF10110

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałPolyresin
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaMisy

Opis

Fontanna,kaskada Granitowe Cztery Misy,LED,H 80 cm


Wykończ nowoczesny ogród dzięki tej wspaniałej fontannie wodnej. Woda spływa po czterech poziomach, stworzonych z misek, a następnie wpływa do wewnętrznego zbiornika, skąd zawraca na górę. Cztery misy swoją teksturą przypominają granit, natomiast cokół, na którym spoczywają, wygląda jak gładki, polerowany kamień. Wykonana z żywicy organicznej, która jest bardzo trwała. Ta fantastyczna fontanna może wnieść nowoczesny akcent do Twojego ogrodu.

Ta uderzająca fontanna została wykonana z wysokiej jakości żywicy organicznej, która jest bardzo trwała, a ponadto mrozoodporna, dzięki czemu bez obaw możesz stosować ją przez cały rok. Dodatkowo jest odporna na promieniowanie UV, aby zapobiec przebarwieniom i utracie kolorów w silnym świetle słoneczny.

Cechy:
- zintegrowane diody LED, oświetlające fontannę po zmroku dodając jej uroku,
- nowoczesny design; fontanna została ręcznie wykończona z intrygującej tekstury, wyglądającej jak granit,
- wysoka jakość żywicy organicznej, która jest lekka i trwała, dzięki czemu możesz umieścić fontannę gdzie tylko chcesz,
- odporna na mróz i promienie UV, dzięki czemu jest idealna do stosowania na zewnątrz przez cały rok,
- w pełni autonomiczna, co oznacza że nie wymaga zakupu dodatkowego zbiornika.

Dane techniczne:
wys. 80,5cm,
szer. 38,5cm,
głębokość. 32,5cm

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: