Fontanna ogrodowa, czteropoziomowa, kaskada z dzbanami, LED, wysokość 81 cm

2 030,72 zł brutto


1 650,99 zł netto
Opis

Przenieś odrobinę rustykalnego uroku do ogrodu dzięki tej wspaniałej fontannie. Wygląda ona jakby była stworzona z prawdziwego drewna, w rzeczywistości jednak została wykonana z żywicy organicznej, odpornej na mróz i promieniowanie UV.

Więcej szczegółów

PWF3971 /5722198239

Dostępny

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałPolyresin
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaKaskady wielopoziomowe

Opis

Fontanna,kaskada"Dzbany olejne" H 81cm LED

Wyposażona w cztery dzbany olejne fontanna, została w całości wykonana z wysokiej jakości żywicy organicznej i wygląda bardzo realistycznie oraz pięknie.
Możesz się zrelaksować patrząc na tę czteropoziomową fontannę, gdzie każdy dzban znajduje się nieco wyżej niż poprzedni, a to wszystko ustawione na korzeniach drzewa. Ta fontanna na pewno doda poczucia spokoju w każdym miejscy w którym ją ustawisz i będzie stanowić wspaniały dodatek do domu lub ogrodu.

Została ona wykonana z wysokiej jakości żywicy organicznej, co oznacza że jest trwała, lekka i wytrzymała, a ponadto odporna na promieniowanie UV i mróz. Diody LED nie tylko oświetlają fontannę, ale również delikatnie rozświetlają samą wodę, tworząc oszałamiający wodny spektakl. Zrelaksuj się przy delikatnych dźwiękach wody przepływającej pomiędzy kamieniami i spływającej w dół do zbiornika.
Fontanna jest samowystarczalna i zawiera pompę.

Cechy:
- wykonana z wysokiej jakości żywicy organicznej,
- w pełni samodzielna, nie wymaga dodatkowego zbiornika,
- diody LED, dzięki którym fontanna świeci w nocy,
- odporny na promieniowanie UV i mróz,
- nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Dane techniczne:
- wys. 81cm,
- szer. 80cm,
- głębokość 38cm,
- pompa

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: