Fontanna ogrodowa Annabella, efekt kości słoniowej, wysokość 106 cm

1 624,55 zł brutto


1 320,77 zł netto
Opis

Ta elegancka fontanna została stworzona z żywicy organicznej, choć wygląda jakby była zrobiona z kości słoniowej. Delikatna fontanna emanuje aurą zamożności i luksusu w Twoim ogrodzie lub w domu i na pewno stanie się imponującym centrum miejsca w którym zdecydujesz się ją postawić.  

Więcej szczegółów

PWF3556A /6760518950

Na zamówienie

Parametry

WymiarOd 100 cm do 150 cm
MateriałPolyresin
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaPostacie

Opis

Fontanna,kaskada "Annabele"H 106 cm

Ta elegancka fontanna została stworzona z żywicy organicznej, choć wygląda jakby była zrobiona z kości słoniowej. Delikatna fontanna emanuje aurą zamożności i luksusu w Twoim ogrodzie lub w domu i na pewno stanie się imponującym centrum miejsca w którym zdecydujesz się ją postawić. Jej piękny wygląd oraz dźwięk wody przepływającej po niej, gwarantuje podniesienie poziomu poczucia spokoju. Wspaniała fontanna, która z pewnością będzie genialnie wyglądać w Twoim ogrodzie przez wiele lat.

Ta zgrabna fontanna, wygląda jakby powstała z kości słoniowej, jednakże została wykonana z wysokiej jakości żywicy organicznej, która jest lekka, wytrzymała i trwała. Pozwala to na łatwy i bezproblemowy montaż, pomimo jej wysokości, a jednocześnie gwarantuje że fontanna przetrwa każdą pogodę.
Woda jest pompowana ze zbiornika ukrytego wewnątrz fontanny, na samą górę i rozpoczyna swoją drogę, wylewając się z dzbana, trzymanego w dłoniach i spływa do misy leżącej u stóp figurki.

Cechy:
- wykonana z żywicy organicznej, odpornej na mróz i promienie UV,
- w pełni samodzielna, nie wymaga dodatkowego zbiornika,
- nadaje się do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Dane techniczne:
wys. 106cm,
szer. 75cm,
głębokość. 75cm,
pompa oraz 10m kabla w zestawie.

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: