Fontanna Massarelli Springtime Garden H98cm Zobacz większe

Fontanna Massarelli Springtime Garden H98cm

Opis

Fontanna ta jest charakterystyczną dla designu rodziny Massarelli .Na zwieńczenu tego projektu kran, piekne dekoracyjne wykończenia,oraz ptak wesolo śpiewajacy na szczycie  który  nada elegancji i stylu  do każdego ogrodu kreując uroczy punkt.

Więcej szczegółów

PWF10022

Opis

Fontanna Massarelli Springtime Garden H98cm

Fontanna ta jest charakterystyczną dla designu rodziny Massarelli .Na zwieńczenu tego projektu kran, piekne dekoracyjne wykończenia,oraz ptak wesolo śpiewajacy na szczycie  który  nada elegancji i stylu  do każdego ogrodu kreując uroczy punkt.  Jakość tego produktu zawiera sie w eleganckim, prostym stylu. Nie ma nic piekniejszego lub bardziej relaksującego niż miękki dźwięk fontanny przynoszacy spokój dla Twojej zewnętrznej przestrzeni.

Opis

Kamienna konstrukcja - sprawia że jest  mocny i wytrzymały i jednocześnie pięknie wykonany design

Tylko zyskuje z wiekiem - rozwija się wspaniała antyczna patyna

Nie wymaga montażu - bez zamieszania i bałaganu

Bardzo niskie koszty utrzymania -  nie wymagana stałej uwagi

Ręcznie wykończone i ręcznie formowane przez rzemieślników ekspertów, aby zapewnić najlepszą jakość

Samowystarczalna - nie ma potrzeby zbiornika

Odlew z kamienia jest doskonałym sposobem na uzyskanie wyraźnych szczegółów i skomplikowanych kształtów elementów kamiennych , co pozwala na większą różnorodność wzornictwa. Aby otrzymac wspaniałą dekorację,  każdy element z dbałością jest ręcznie wykończony i nadzorowany przez rzemieślników. Delikatne kształty dodają klasy do fontanny, co czyni ją prawdziwym,centralnym punktem do ogrodu. Można powiedzieć, że  Massarelli są liderami w branży kamieniarskiej ;  jest to wpisane w każdym starannym liściu i każdej delikatnej krzywej. Jakość jest hasłem dla Massarelli, jak to miało miejsce przez ponad czterdzieści lat, a staranność wtedy była taka sama jak i teraz. Niech ta wspaniała fontanna stanie się firmową wizytówką w ogrodzie, i nauczy kochać wspaniałe wzory Massarelli

Specyfikacja

H: 98cm (3ft 2½in) x W 58cm (1ft 10¾in) x L 66cm (2ft 2in)

Wraz z pompą

 
 

30 innych produktów w tej samej kategorii: