Fontanna Massarelli Chanticleer H 181cm Zobacz większe

Fontanna Massarelli Chanticleer H 181cm

Opis

Fontanna ta jest charakterystyczna dla designu  rodziny Massarelli . Ma trzy poziomy w warstwowym w klasycznym stylu, z żołędziem w zwieńczeniu który nada elegancji i stylu do każdego ogrodu, tworząc dekoracyjny punkt kontaktowy.

Więcej szczegółów

PWF10044

Opis

Fontanna Massarelli Chanticleer H 181cm

Fontanna ta jest charakterystyczna dla designu  rodziny Massarelli . Ma trzy poziomy w warstwowym w klasycznym stylu, z żołędziem w zwieńczeniu który nada elegancji i stylu do każdego ogrodu, tworząc dekoracyjny punkt kontaktowy. Jakość tego produktu mówi sama za siebie, w eleganckim, prostym stylu. Nie ma nic piekniejszego lub bardziej relaksującego niż miękki dźwięk fontanny, aby przynieść spokój w Twojej zewnętrznej przestrzeni.

Opis

Kamienna konstrukcja - sprawia że jest  mocny i wytrzymały i jednocześnie pięknie wykonany design

Tylko zyskuje z wiekiem - rozwija się wspaniała antyczna patyna

Nie wymaga montażu - bez zamieszania i bałaganu

Bardzo niskie koszty utrzymania -  nie wymagana stałej uwagi

Ręcznie wykończone i ręcznie formowane przez rzemieślników ekspertów, aby zapewnić najlepszą jakość

Samowystarczalna - nie ma potrzeby zbiornika

Odlew z kamienia jest doskonałym sposobem na uzyskanie wyraźnych szczegółów i skomplikowanych kształtów elementów kamiennych , co pozwala na większą różnorodność wzornictwa. Aby otrzymac wspaniałą dekorację,  każdy element z dbałością jest ręcznie wykończony i nadzorowany przez rzemieślników. Delikatne kształty dodają klasy do fontanny, co czyni ją prawdziwym,centralnym punktem do ogrodu. Można powiedzieć, że  Massarelli są liderami w branży kamieniarskiej ;  jest to wpisane w każdym starannym liściu i każdej delikatnej krzywej. Jakość jest hasłem dla Massarelli, jak to miało miejsce przez ponad czterdzieści lat, a staranność wtedy była taka sama jak i teraz. Niech ta wspaniała fontanna stanie się firmową wizytówką w ogrodzie, i nauczy kochać wspaniałe wzory Massarelli użytkownika

Specyfikacja

H 1.81m (5ft 11?in) x W 1.05m (3ft 5?in)

Średnica podstawy 56cm (1ft 10in)

Wraz z pompą

30 innych produktów w tej samej kategorii: