Fontanna, kule ze stali nierdzewnej, Ogień i Woda

2 301,50 zł brutto


1 871,14 zł netto
Opis

Elegancja tej fontanny będzie przyciągać uwagę  w każdym nowoczesnym domu lub miejscach komercyjnych, takich jak hotel, restauracja lub biuro. Fontanna wygląda niesamowicie przez cały rok, można stosować wewnątrz i na zewnątrz.

Więcej szczegółów

PWF7015 /5299796320

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałStal nierdzewna
UżytkowanieNa zewnątrz
Fontanny - FormaKule

Opis

Ta niezwykła, nowoczesna fontanna  będzie zwracać uwagę gdziekolwiek ją postawisz wewnątrz lub na zewnątrz,spowoduje zachwyt dorosłych jak i dzieci. Gdy woda delikatnie spływa w dół , odbijające się światło tworzy niesamowity efekt hipnotyzujący.Stal nierdzewna klasy 304 z elementami ognia i wody zwiększą urok każdego  ogrodu lub pomieszczenia.

Elegancja tej fontanny będzie przyciągać uwagę  w każdym nowoczesnym domu lub miejscach komercyjnych, takich jak hotel, restauracja lub biuro.

Fontanna wygląda niesamowicie przez cały rok, można stosować wewnątrz i na zewnątrz.

Ta funkcja jest w komplecie z pompą, zestawem węży i misy ze stali nierdzewnej zawierający wszystko, czego potrzeba, aby zadziałała natychmiast.Jak to rozpalać ?
Aby rozpalić należy po prostu wlać trochę żelu do zbiornika wewnętrznego. Podczas spalania się żelu nie tworzy się dym , jest to proces bezwonny i nietoksyczny odpowiedni do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Żel jest wykonany z etanolu żelującego, jest przyjazny dla środowiska i nie wytwarza dymu,  będzie palić złotym płomieniem, który jest odporny na wiatr i jego podmuchy.Jak bezpieczne są żele  i czy można stosować w pomieszczeniach?
Nasze żele  są całkowicie bezpieczne, gdy są używane zgodnie z dostarczonymi instrukcjami . Nie wydzielają żadnych toksyn, zapachu lub dymu, w związku z tym nie uruchamiają alarmu w pomieszczeniach.

 

Jak mogę ugasić płomienie?
Aby ugasić płomienie, należy założyć pokrywę (w zestawie z fontanną) nad pojemnikiem wewnętrznym - ogień będzie pozbawiony tlenu i zgaśnie w ciągu kilku sekund.


Wymiary kul:
Duża Kula - średnica: 27cm, (10,6 cala)
Średni Kula - średnica: 22cm, (8,7 cala)
Mała Kula - średnica: 13cm, (5,1 cala)

Wymiary zbiornika:
Wysokość: 32cm, (12,6 cala)
Szerokość: 60 cm (23,6 cala)
Głębokość: 50 cm (19,7 cala)

Typ pompy: 2000 LPH, 45w
Długość kabla: 10m

 
Dodatkowe informacje:
Łatwy montaż
Produkt solidnie wykonany na rynek niemiecki
Gwarancja 2 lata


30 innych produktów w tej samej kategorii: