Fontanna do ogrodu, dwupoziomowa, Maret, wysokość 89 cm

1 150,68 zł brutto


935,51 zł netto
Opis

Ta elegancka fontanna została stworzona z żywicy organicznej, choć wygląda jakby była zrobiona z kości słoniowej. Delikatna fontanna emanuje aurą zamożności i luksusu w Twoim ogrodzie lub w domu i na pewno stanie się imponującym centrum miejsca w którym zdecydujesz się ją postawić.  

Więcej szczegółów

PWF6008 /5730173428

Dostępny

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałPolyresin
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaFontanny klasyczne

Opis

Fontanna 2poziomy,kaskada"Maret"H 89 cm

Ta wspaniała fontanna została kunsztownie wykonana z żywicy organicznej. To niezwykłe arcydzieło z pewnością wprowadzi odrobinę wyrafinowania do domu lub ogrodu i z pewnością stanie się imponującym punktem kontaktowym w każdym otoczeniu.

Poniżej film przedstawiający zasadę działania  fontanny

Fontanna została wspaniale zaprojektowana i wykonana tak że wygląda jakby antyczne wykończenia były stworzone z prawdziwego kamienia, w rzeczywistości jednak powstała ona z żywicy organicznej, która jest lekka, trwała, wytrzymała, a ponadto odporna na promienie UV oraz mróz. Zalety te pozwalają na łatwy montaż, pomimo swojej wysokości, a jednocześnie gwarantują że fontanna przetrwa każdą pogodę.
Woda wypływa ze zbiornika ukrytego wewnątrz obiektu, na górę, skąd spływa delikatnie w dół, aż do najniższej warstwy i zbiornika, skąd rozpoczyna swą drogę ponownie. Fontanna tworzy wspaniałe dźwięki płynącej wody, przy których możesz odpocząć i się zrelaksować.

Cechy:
- wykonana z wysokiej jakości żywicy organicznej,
- w pełni samodzielna, nie wymaga dodatkowego zbiornika,
- odporna na promieniowanie UV i mróz,
- bezobsługowa,
- nadaje się do użytku na zewnątrz.

Dane techniczne:
- wys. 89cm,
- szer. 51cm,
- głębokość. 51cm,
- w zestawie z pompą oraz 10 metrami kabla.

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: