Duża fontanna ogrodowa, kryształowa kula, LED, wysokość 89 cm

3 046,15 zł brutto


2 476,55 zł netto
Opis

Woda wypływa z kryształowej kuli, następnie spływa w dół, aż do zbiornika, skąd wraca znów na samą górę. Diody LED nie tylko oświetlają fontannę, ale również wodę tworząc wspaniały spektakl.

Więcej szczegółów

PWF3279 /5703047717

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałPolyresin
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaKule

Opis

Fontanna,kaskada"Kryształowa kula"H89cm

Ta nowoczesna fontanna w unikalnym stylu orientalnym, z duża kryształową kulą, została znakomicie zaprojektowana tak aby wyglądać jak prawdziwy kamień, jednakże została ona wykonana z wysokiej jakości żywicy organicznej, która jest lżejsza niż kamień i bardzo trwała oraz wytrzymała.
Fontanna ta wniesie do ogrodu lub domu dużo uroku i na pewno stanie się centralnym punktem każdego miejsca w którym zdecydujesz się ją umieścić. Świecąca fioletowa kula dodaje fontannie tajemniczej atmosfery, która jest naprawdę niezwykła.

Cechy:
- wykonana z żywicy organicznej, odpornej na promienie UV i mróz,
- wielobarwne diody LED w kuli, oświetlają fontannę w nocy,
- w pełni samodzielna – nie wymaga dodatkowego zbiornika,
- łatwa w utrzymaniu i instalacji.

Fontanna ta wydaje się być wykonana z prawdziwego kamienia, jednakże do jej produkcji wykorzystano żywicę organiczną, która jest zdecydowanie lżejsza i bardziej praktyczna niż kamień, oraz odporna na promieniowanie UV oraz mróz, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku przez cały rok.
Woda wypływa z kryształowej kuli, następnie spływa w dół, aż do zbiornika, skąd wraca znów na samą górę. Diody LED nie tylko oświetlają fontannę, ale również wodę tworząc wspaniały spektakl.
Łatwa w instalacji – wystarczy dolać wody i podłączyć do źródła zasilania – w ciągu kilkunastu minut będziesz mieć gotową do pracy fontannę.

Dane techniczne:
wys. 89cm,
szer. 44,5cm,
głębokość. 45cm,
waga. 24 kg,
pompa, diody LED oraz 10m kabla w zestawie.

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: