Dekoracja,rzeźba z kamienia Gołąb L 28 cm Zobacz większe

Dekoracja ogrodowa, kamienna rzeźba, Gołąb, długość 28 cm

1 583,01 zł brutto


1 287,00 zł netto
Opis

Ten elegancki gołąb jest reprodukcją oryginalnego zestawu stworzonego przez Everarda Meynella, znanego rzeźbiarza. Został ręcznie wykonany z odtworzonego kamienia, który wygląda niemalże identycznie jak naturalny kamień. Jest to część zestawu czterech gołębi, który możesz skompletować.

Więcej szczegółów

PDF0351 /5817740231

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałKamień

Opis

Dekoracja,rzeźba z kamienia Gołąb L 28 cm

Ten elegancki gołąb jest reprodukcją oryginalnego zestawu stworzonego przez Everarda Meynella, znanego rzeźbiarza. Został ręcznie wykonany z odtworzonego kamienia, który wygląda niemalże identycznie jak naturalny kamień. Jest to część zestawu czterech gołębi, który możesz skompletować. Struktura kamienia zachęca mchy i porosty do wzrostu, umożliwia to szybkie nabycie antycznego wyglądu, aby bez trudu wtopić się w otoczenie ogrodu. Ten posąg został ręcznie wykonany przez wyspecjalizowanych rzemieślników, co zapewnia najwyższą jakość produktu.
Odtworzony kamień jest używany już od wieków, ale bardzo popularny stał się dopiero w XVI wieku. W XX wieku powstałą nowa metoda tworzenia odtworzonego kamienia, dzięki czemu jest on bardzo trwały i wytrzymały.
Everard Meynell jest znanym rzeźbiarzem, który praktykuje swoją sztukę już przez ok 35 lat. Jego prace można oglądać w RHS Wisley, Borde Hill Garden, Pashley Manor Gardens i na Herm oraz na wyspach Normandzkich.

Cechy:
- odtworzony kamień, który jest niemal nie do odróżnienia od wydobywanego kamienia,
- wykonany ręcznie, dzięki czemu cechuje go najwyższa jakość,
- skład kamienia umożliwia spontaniczny wzrostu mchu i patyny, dzięki czemu z czasem będzie wyglądać jeszcze lepiej,
- oryginalny projekt znanego rzeźbiarza – Everarda Meynell’a,
- jedna z czterech części zestawu rzeźb gołębi.

Dane techniczne:
dł. 28cm,
waga. 12 kg.

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: