Basen Dla Ptaków Butterfly H71cm x W30cm Zobacz większe

Basen Dla Ptaków Butterfly H71cm x W30cm

2 222,60 zł brutto


1 806,99 zł netto
Opis

Kuś pierzastych przyjaciół  do ogrodu tym stylowym Massarelli basenem ptaków. Wykonany z szarego kamienia o dużej wytrzymałości, ten wspaniały basen  dla ptaków wygląda jak ładny motyl latający po ogrodzie.

Więcej szczegółów

PWF10190

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałKamień
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaFontanny klasyczne

Opis

Basen Dla Ptaków Butterfly H71cm x W30cm

Kuś pierzastych przyjaciół do ogrodu tym stylowym Massarelli basenem ptaków. Wykonany z szarego kamienia o dużej wytrzymałości, ten wspaniały basen dla ptaków wygląda jak ładny motyl latający po ogrodzie. Wykończone ręcznie, motyl który tworzy miskę basenu dla ptaków jest misternie szczegółowo ozdobiony wzorami na skrzydłach, aby sprawić przyjemność w każdym ogrodzie. Ten z minimalną konserwacją przedmiot przychodzi w jednym kawałku i może trwać przez całe życie w Twoim ogrodzie, rozwijając naturalną patynę w czasie.

Opis

- Unikalny design - ten uderzającybasen ptaków został zaprojektowany, aby wyglądać jak piękny motyl
- Przyciągnąć ptaki do ogrodu - zapewnia źródło świeżej wody dla ptaków w ogrodzie
- Niskie koszty utrzymania - Ten kamienny basen ptaków ma bardzo niskie koszty utrzymania - wystarczy umieścić w swoim ogrodzie i cieszyć sie.
- Wykończone ręcznie - Ten wspaniały basen został wykończony ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników, aby zapewnić wysoką jakość produktu
- Trwała konstrukcja kamienna - Konstrukcja z kamienia jest wytrzymała, trwała i będzie piękna przez wieki

Specyfikacja

- H 71cm (28in) x W 30cm (12in)
- Waga: 44kg

Wykonana w całości z kamienia , ten wspaniały basen ptaków jest wytrzymały i trwały,bedzie wspaniałym dodatkiem do każdego ogrodu. Odlew kamienny jest doskonałym materiałem do realizacji pięknych detali i skomplikowanych kształtów, co skutkuje ogromną różnorodnością wzorów. Po odlewie, wszystkie baseny Massarelli są wykończone ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników, aby doprowadzić do gładkiej powierzchni z ozdobnym wzorem.

Zapewnienie świeżego źródła wody dla ptaków jest niezwykle ważna przez cały rok. Latem ptaki potrzebują miejsca, aby sie schłodzić i nawodnić, natomiast w zimie dostawa niezamarzniętej wody ma zasadnicze znaczenie dla ich przetrwania. Nie tylko basen dla ptaków ma zapewnić miejsce do picia, ale także zapewnia czystą wodę do kąpieli, aby utrzymać ptasie pióra w kondycji.

30 innych produktów w tej samej kategorii: