Fontanny solarne

Jest 57 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 57 elementów

Fontanny solarne

To przede wszystkim oszczędność finansowa, dbałość o środowisko oraz łatwy montaż i obsługa. Kaskada solarna, która zasilana jest energią słoneczną, dobrze sprawdza się zarówno w przydomowych ogródkach, jak i w większych ogrodach należących do hoteli, pensjonatów lub restauracji.

Jej wybór gwarantuje maksimum korzyści przy jednoczesnym minimalizowaniu problemów, których dostarczają tradycyjne kaskady solarne . Nie musimy martwić się dostępem do sieci elektrycznej ani też opłatami, które związane są z późniejszym korzystaniem z niej. Wszystko odbywa się w naturalny i przyjazny dla środowiska sposób. 

Dla lepszego efektu i sprawienia, by fontanna zasilana energią słoneczną pracowała sprawnie – dobrze jest wybierać maksymalnie oświetlone części ogrodu czy tarasu. Im więcej światła będzie padało na stylizowane na wodospady, tym efektywniej będą one pracowały. Nie jest to oczywiście warunek konieczny. Wszystko zależy od wyobraźni projektanta ogrodu czy osoby, która samodzielnie tworzy aranżację wymarzonego miejsca na wypoczynek.

Fontanny kule wyglądają równie doskonale, gdy woda przepływa po ich powierzchni subtelnie i bez pośpiechu. Delikatny dźwięk płynącej wody, docierające do nas promienie słońca i chwila głębokiego relaksu – to właśnie powody, dla których coraz więcej osób decyduje się na zadbany i piękny ogród, w którym przyjemnie będzie spędzić letnie popołudnie.

Fontanny solarne – Wrocław

Fontanny z naszej kolekcji obejmują zarówno klasyczne wzory i kształty, które stylizowane są na styl antyczny, jak i wysokiej jakości eleganckie i nowoczesne fontanny ogrodowe. Wrocław i okolice zapraszamy serdecznie do przekonania się osobiście, jak prezentują się dostępne w naszej ofercie fontanny. Na terenie całej Polski prowadzona jest sprzedaż wysyłkowa oraz za granicę.