Fontanna solarna Windsor, wysokość 52 cm

937,21 zł brutto


761,96 zł netto
Opis

Ta fontanna wodna uderza ciemną żywicą poliestrową, wspomnieniem Viktoriańskich, metalowych ozdób ogrodowych. Dodaj dotyk stylu klasycznego dla każdej przestrzeni twojego ogrodu. Produkt jest w pełni samodzielny i zasilany słonecznie, oznacza to, że może zostać umieszczona gdziekolwiek zechcesz.

Więcej szczegółów

PDF0700 /5593260638

Dostępny

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałPolyresin
Fontanny - FormaFontanny klasyczne

Opis

 Fontanna solarna Windsor H 52 cm


Ta fontanna wodna uderza ciemną żywicą poliestrową, wspomnieniem Viktoriańskich, metalowych ozdób ogrodowych. Dodaj dotyk stylu klasycznego dla każdej przestrzeni twojego ogrodu. Produkt jest w pełni samodzielny i zasilany słonecznie, oznacza to, że może zostać umieszczona gdziekolwiek zechcesz.

Szczegóły
    Fontanna będzie automatycznie działać codziennie tak szybko jak bateria zostanie naładowana do odpowiedniego stanu
    Zasilana słonecznie - przyjazna środowisku i tania w użyciu
    Oświetlenie LED - to kąpielisko dla ptaków oszałamia nocą
    Atrakcyjny klasyczny wygląd - inspirowany klasycyzmem przepiękny wygląd
    Konstrukcja z żywicy  - żywica  jest odporna na UV i mróz
    W pełni samodzielna - nie wymaga dodatkowego zbiornika co oznacza brak zbędnego kopania

Specyfikacja
    Wysokość: 52 cm
    Średnica: 48 cm
    Waga: 7 kg
    Długość kabla od panelu słonecznego do dekoracji - 20 cm

Wbudowane zasilanie słoneczne z automatyczną aktywacją
Ujarzmiając promienie słoneczne dla uzyskania mocy, to źródełko dla ptaków jest przyjazne środowisku i twojemu portfelowi. Wbudowane w podstawie panele słoneczne absorbują energie z promieni słonecznych które pozwalają na zasilanie zarówno pompę jak i świateł LED. Oznacza to również, że fontanna nie wymaga żadnego kopania przy instalacji, po prostu umieść ją gdziekolwiek chcesz i uruchom. Fontanna będzie działać automatcznie każdego dnia, tuż po tym jak baterie naładują się wystarczająco aby uruchomić pompę i będzie wciąż działała do godziny po zachodzie słońca. Jeśli chcesz aby znów działała, możesz ją wyłączyć i włączyć aby następnie działała nieprzerwanie przez 6 godzin (w zależności od poziomu naładowania), aby znów powrócić do standardowych operacji. Jeśli nie chcesz by w ogóle działa, ustaw przełącznik na wyłączony co pozwoli naładować baterie do użytku.

Oświetlenie LED
Czerpanie radości z obserwowania podczas dnia, nie oznacza, że przestaniesz czerpać radość z fontanny po zachodzie słońca. Oświetlona jasnymi światłami LED wygląda bardzo atrakcyjnie nocą i stanowi wspaniały punkt główny ogrodu.

Piękny klasyczny wygląd
Wspomnienie Viktoriańskich ozdób ogrodowych, ta  fontanna przynosi atmosferę elegancji i uroku. Wykonana z żywicy , dekoracja jest nieodróżnialna od prawdziwego żelaza i jest przyjemna do oglądania i dotykania.

Konstrukcja z żywicy poliestrowej
Żywica poliestrowa przynosi multum zalet jako materiał przy wykonywaniu fontann. Jest odporna na promieniowanie UV i mróz, co pomaga przełożyć stratę koloru w jasno oświetlonych otoczeniach. Jest również o wiele bardziej lekka niż odpowiedni kamienny lub metalowy produkt oznaczając, że może zostać przeniesiona bez zbędnego kłopotu.

Dekoracja dostarczania jest z czterema głowami do pompy, pozwalając na wybranie między 1, 6, 7 lub 8 możliwościami wytrysku. Woda spływa w dół pierwszego piętra w podstawę poniżej gdzie bieg wody rozpoczyna się od nowa. Ta fontanna jest w pełni samodzielna.


Autonomiczność
Będąc w pełni samodzielną dekoracją, produkt ten jest o wiele łatwiejszy w instalacji niż inne fontanny. Nie wymaga dodatkowego zbiornika, co zaoszczędzi czasu i wysiłku  kopania, jak również da ci o wiele więcej opcji co do umieszczenia fontanny.

Łatwy montaż.
Produkt solidnie wykonany na rynek niemiecki, angielski
Gwarancja 2 lata.
Do wyczerpania zapasów.

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: