Verdi, fontanna naścienna, wysokość 86 cm

833,07 zł brutto


677,29 zł netto
Opis

To ładna montowana na ścianie fontanna będzie stylowym dodatkiem do ogrodu. Woda recyrkuluje i delikatnie wylewa z ryb dół do zbiornika poniżej tworząc wspaniałą atmosferę.

Więcej szczegółów

PWF0019b

Parametry

WymiarOd 50 cm do 100 cm
MateriałPolyresin
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaPozostałe fontanny, kaskady

Opis

Verdi Fontanna ścienna w starym Gryszpanie

To ładna montowana na ścianie fontanna będzie stylowym dodatkiem do ogrodu. Woda recyrkuluje i delikatnie wylewa z ryb dół do zbiornika poniżej tworząc wspaniałą atmosferę.

Wysoka jakość konstrukcji z polyresinu - Polyresin jest trwałym i lekkim materiałem, dzięki czemu można łatwo umieścić swoją fontannę wody gdziekolwiek zechceszUV odporna i mrozoodporna - Elastyczne właściwości polyresin sprawiają, że jest odporny na mróz, jak również na promieniowanie UV spowalnia utratę koloru w pełnym słońcu .

W pełni autonomiczny - Całkowicie autonomiczny, fontanna ta woda może być umieszczona w dowolnym miejscu w ogrodzie, bez konieczności zakupu lub wkopania zewnętrznego zbiornika.

Nadaje się do stosowania zarówno wewnątrz i na zewnątrz

Specyfikacja:

H: 86cm (33.9"),
W: 43cm (16.9"),
D: 22cm (8.7")

Przychodzi z pompą i 10m kablem

Fontanna ta jest wykonana z żywicy, odporna na UV i mrozoodporna wspaniale wykończona, kolorze starego grynszpanu , idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz i wewnątrz. Jest to produkt w pełni autonomiczny i jest w komplecie z wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć.

Dlaczego wybrać zasilanie energią słoneczną?

- Zasilany energią słoneczną fontanny  pozwoli Ci cieszyć się wszystkimi zaletami dekoracji wodnej, bez potrzeby zasilania sieciowego
- Przyjazne dla środowiska - kaskady słoneczne są ciche i nie zanieczyszczają środowiska
- Opłacalne - brak kosztów użytkowania i minimalna konserwacja
- Łatwa do przestawiania - można umieścić swoją fontanne słoneczną gdziekolwiek zechcesz w swoim ogrodzie lub na balkonie tak długo, jak panel słoneczny skierowany bedzie ku słońcu
- Szybka instalacja - bez wkopywania kabli w  ogrodzie, które mogą być kosztowne i czasochłonne.

Już masz fontannę? Zestaw solarny zasilany wraz z pompą wody może być stosowany w celu zastąpienia istniejącej pompy starego zestawu aby przekonwertować go od zasilania sieciowego do słonecznego. Przyjazny dla środowiska, łatwy w obsłudze i co najważniejsze, bez żadnych kosztów operacyjnych.

 

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: