Trzypoziomowa fontanna ogrodowa, efekt rdzy, wysokość 122 cm

1 666,24 zł brutto


1 354,67 zł netto
Opis

Niezwykła fontanna wody składa się z trzech poziomów i atrakcyjnego rdzawego wykończenia, która doda uroku starego świata w każdym otoczeniu. Fontannę wieńczy stylizowana szyszka sosny, tworząc inspirujący dodatek, który będzie uzupełnieniem zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych ogrodów.

Więcej szczegółów

PWF8008 /5780930125

Na zamówienie

Parametry

WymiarOd 100 cm do 150 cm
MateriałPolyresin
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaFontanny klasyczne

Opis

Fontanna"Rdzawa"3 poz.H 122 cm

Niezwykła fontanna wody składa się z trzech poziomów i atrakcyjnego rdzawego wykończenia, która doda uroku starego świata w każdym otoczeniu. Fontannę wieńczy stylizowana szyszka sosny, tworząc inspirujący dodatek, który będzie uzupełnieniem zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych ogrodów. Została wykonana z żywicy organicznej, która jest trwała i odporna na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych.
Projekt fontanny został zainspirowany motywem roślinnym i posiada wspaniałe wykończenie, oraz charakterystyczny rdzawy kolor, który przyciąga wzrok. Jest to bardzo elegancki dodatek do ogrodu.

Woda przepływa od górnej kondygnacji w dół, tworząc wspaniały dźwięk płynącej wody, przy którym możesz odpocząć i się zrelaksować.
Woda zbiera się w basenie poniżej i jest znów przepompowywana na górę, dzięki czemu nie ma potrzeby kupowania dodatkowego zbiornika. Wystarczy dolać wody, podłączyć do źródła zasilania i gotowe!

Cechy:
- stworzona z żywicy organicznej, która jest trwała i odporna na czynniki atmosferyczne,
- odporna na promienie UV oraz mróz,
- klasyczny projekt fontanny wielopoziomowej, uzupełni każdy ogród,
- w pełni samodzielny, nie wymaga więc dodatkowego zbiornika,
- bezobsługowy.

Dane techniczne:
wys. 122cm,
szer. 70,5cm,
głębokość. 70,5cm,
10 metrów kabla w zestawie.

W dzisiejszych klimatyzowanych warunkach, fontanna ta pomaga osiągnąć wilgotność powietrza 45-55%, która jest zalecana przez lekarzy.  

30 innych produktów w tej samej kategorii: