Kaskada wodna Madryt z tryskajacym Posejdonem, wysokość 104 cm

3 124,29 zł brutto


2 540,08 zł netto
Opis

Fontanna jest w stylu dekoracyjnym Abreuvoir - koryto z woda pitną lub fontanna, wykorzystywanych przez ludzi i zwierzęta . Była to wspólna tradycja przy uzywaniu transportu konnego, i nadal jest powszechna w krajach europejskich.

Więcej szczegółów

Pwf8580

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Parametry

WymiarOd 100 cm do 150 cm
Użytkowaniedo wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - FormaPostacie

Opis

Kaskada Madryt z tryskajacym Posejdonem H 104 cm

Specyfikacja:

L 1.02m (3ft 4¼in) x W 55cm (1ft 9¾in) x H 1.04m (3ft 5in)
Waga 45kg
Pompa 750 lp/h

Wykonany z wysokiej jakości szkła zbrojonego i betonu - mocnego i wytrzymałego
Wyblakłe wykończenie - dla klasycznego wyglądu
Tradycyjny wyglad fontanny zapożyczy wspaniałość i historie do ogrodu
750 lp/h pompa - perfekcyjna dla optymalnego wypywu wody
Twarz Posejdona z ktorego delikatnie tryska woda
Samowystarczalna - nie potrzebuje dodatkowego zbiornika

 

Beton wzmocniony włóknem szklanym (GRC)

Beton wzmocniony włóknem szklanym (GRC) to mocny materiał, z wyższą wytrzymałością na rozciąganie niż prefabrykaty betonowe, a waga tylko 20% ciężaru jak betonu. To sprawia, że można  go łatwo formować w różne kształty ze szczegółami, a jest znacznie lżejszy niż kamień. Wykonywane ręcznie przez rzemieślników, te piękne fontanny używając GRC pozwalają produkować wspaniałe dekoracyjne kształty, mocne, aby przetrwać różne kaprysy pogody.

Ta fontanna jest wyposażona we wszystko co potrzebne, aby zaczęła działać. Z własnym kablem, samowystarczalnego zbiornika i pompy niskiego napięcia, ta fontanna jest kompletna i nie potrzebuje żadnego wysiłku z twojej strony. Zasilanie sieciowe  tej fontanny  wyposażono w kabel 10m, co oznacza, że można go łatwo umieścić w dowolnym miejscu . Wbudowany zbiornik oznacza brak konieczności kopania w twoim ogrodzie; wystarczy ja umieścić i zacząć cieszyć sie z zakupu.

Piękny tradycyjny dekoracyjny styl

Fontanna jest w stylu dekoracyjnym Abreuvoir - koryto z woda pitną lub fontanna, wykorzystywanych przez ludzi i zwierzęta . Była to wspólna tradycja przy używaniu transportu konnego, i nadal jest powszechna w krajach europejskich. Wyblakłe kamienne wykończenie tej fontanny sprawia wyglądem, że przebywała w ogrodzie przez wiele lat, co daje silne poczucie historii. Ta piękna fontanna jest fantastycznie wykonana szczegółowo od góry do dołu, a linie są delikatne i skomplikowane. W obliczu greckiego boga Posejdona, tryskającego woda z pewnością będzie zauważona.

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: